Elévové - starší KRAJ: Nadstavbový turnaj v Rychnově - 2 výhry po povedeném výkonu

Omluvenky: Hovorka, Jurčenko, Mouček, Sedláček, Brož, Havelka, Vrabec, Havel

Poslední nadstavbový turnaj KP chceme vidět v akci co nejvíce hráčů.

A jak to dopadlo ?

Vzhledem ke spoustě omluvenek jsme se báli, jestli se sejdem. Ale nakonec díky tomu, že máme široký kádr odehráli turnaj s trojicí na střídání.

FK Černilov - Rychnov   3 : 1 (0 : 1)
(Krejza 1x, Voslař 2x)
Neúčast velkých opor nebyla tolik znát, kluci se do soupeře zakousli s chutí hned od začátku. Hráli jsme převážně na polovině soupeře, ale přesto dostáváme z brejku první branku. Máme hlavně problémy projít obranou řízenou obřím stoperem. Bojujeme neúnavně dál a za stálého tlaku zápas otáčíme pěknými brankami. Výborně si počínali novicové hrající první krajský zápas. Co si dovolil Nik nebo Lukáš Radil byla paráda.

FK Černilov - Solnice   4 : 3 (4 : 2)
(Krejza 2x, Voslař 2x)
Solnice v prvním zápase Rychnov deklasovala, takže jsme o kvalitách soupeře věděli. Šlo o hodně urostlé borce, kteří pracovali na blonďatého štírka, který zařizoval většinu branek.
Náš tým byl ve výborné pohodě, pozorně bráníl a na několik doteků po získání míče jsme se dokázali dostávat do palebných pozic.
Naši pohodu jsme dokázali vyjádřit i gólově, vedli jsme 4:0. Poté jsme povolili, s tím že máme nahráno a soupeř nám vstřelil dvě branky do šatny. Po poločasové domluvě jsme opět začali hrát to svoje, vypracovali jsme si několik megatutovek a byli nebezpečněší než soupeř. Další gól ale padl do naší sítě, když jsme špatně řešili kombinaci v obraně a Míša v bráně musel faulovat, z čehož rezultovala penalta. Soupeř ožil a my se začali bát o výsledek. Ale bojovali jsme a výhru urvali, byť v poslední minutě nám dokonce zazvonilo břevno.

Nechci výhry přeceňovat, ale odehráli jsme 2 výborná utkání. Všem dneska palec nahoru. Rvali jsme se jako tým a šli výhrám naproti. Dnes famózně zahráli zejména Luka V. na stoperu, neúnavný Krejzič a střelec Kuba.