Elévové - starší KRAJ: Nadstavbový turnaj ve Vamberku - hodně rozpačitý začátek sezóny

23.08.2014 - 00:00
23.08.2014 - 11:00

KDY: sobota 23.8.2014
na hřišti Baníku Vamberk
Soupeři: Nový HK/Vysoká, Vamberk/Doudleby
Sraz: na místě nejpozději v 8:30, od kabin jedeme v 7:45
Nominace: Cudlín, Brož, Hovorka, Hroneš Dan, Jurčenko, Krejza, Márta, Mouček, Paulovič, Veselovský, Voslař

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás dva mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 20 minut.

A jak to dopadlo?

Prázdninový čas nám způsobil problémy nejen se sestavou, byl problém dát dohromady nominaci a to ještě z 11-ti nominovaných dva nedorazili, ale i se soupeřem. Nový HK/Vysoká se omluvil, a tak abychom nejeli do Vamberku na jeden zápas, zahráli jsme si s Vamberkem dvakrát.

FK Černilov - Vamberk/Doudleby   2 : 7 (0 :2)
(Jurčenko 1x; Mouček 1x)
V prvním zápase jsme myšlenkami ještě někde na pláži u moře. Zápas se nám moc nepovedl, nejen výsledkově, ale i herně. Jako bychom přes prázdniny úplně zapomněli hrát fotbal. Stojíme, neběháme, nedržíme si rozestavení, jsme v jednom chumlu, pořádně si nepřihrajeme. V prvním poločase se ještě docela snažíme udržet se soupeřem krok, ale ve druhém poločase herně odpadneme úplně. Individuální nevynucené chyby se množí jako houby po dešti. A když je soupeř bez problému dokáže potrestat je o výsledku rozhodnuto. V tomto zápase jsme se porazili sami, vlastními chybami.

FK Černilov - Vamberk/Doudleby   3 : 3 (1 : 2)
(Jurčenko 1x; Krejza 1x; Voslař 1x)
Ve druhém zápase už hrajeme o poznání lépe. I když opět po dvou našich nevynucených chybách pouštíme soupeře poměrně rychle do dvougólového vedení. Na štěstí od této chvíle jsme taktovku přebrali my, běháme, snažíme se uvolnit, nabíhat do volného prostoru, mluvíme na sebe, a hlavně si poměrně slušně přihráváme. Některé akce byly opravdu povedené. Do konce poločasu ještě snížíme a ve druhém zápas otáčíme na 3:2. Bohužel ale opět po naší chybě necháváme soupeře vyrovnat. A když v poslední minutě nezakončíme pěknou akci vítězným gólem, končí zápas remízou. V tomto zápase jsme byli lepší než soupeř, ale vlastnimi chybami a neproměněnými šancemi jsme se o výhru připravili sami.