Elévové - starší: Mistrovský turnaj na Olympii

KDY: sobota 4.5.2013, sraz v 8:45 na místě
KDE:
Na hřišti Olympia HK, Kukleny
SOUPEŘI: Doudleby/Vamberk, Olympia B, Slavia HK

Jak to dopadlo? Ostuda, bouřka a krásné dva zápasy!!!

Doudleby/Vamberk 0:3 - soupeř byl proti nám starší, větší a fotbalovější. Náš tým bohužel první zápas úplně prospal!!! Jirka měl v bráně ještě půlnoc a půlka týmu vůbec nevěděla co se děje. Z 11 přítomných hrálo tak 7...!!!??? Můžu pochváli jen obránce a hráče středu hřiště. Hrajeme jako malé děti v jednom velkém chumlu. Následovala bouřka v kabině ...

Slavia HK 2:0 - poctivě makáme, hrajeme trpělivě, přihráváme si, střílíme a na naší hru se dá koukat. Mačkáme soupeře jako citrón, ale nedokážeme dát gól. Až nechytatelná rána obránce Klárky propadne do branky soupeře. Hrajeme opravdu dobře a zaslouženou odměnou je druhá branka, kterou vstřelil Domča. K dnes výborně hrající obráně a hráčům středu hřiště se přidalo několik dalších "probuzených" borců a na našem výkonu je to hned znát.

Olympia HK B 4:2 - soupeř je posílen opět o hráče A týmu a v brance má "mladšího žáka", pokračujeme v poctivém bránění, konečně se probouzejí i záložníci, po zaváhání naší obrany a brankáře naštěstí soupeř netrefuje naší prázdnou branku a platí nedáš-dostaneš, po dvou povedených brejcích jdeme zásluhou Palmiče do vedení 2:0, na konci poločasu dojde opět k "nemluvení" mezi brankářem a hráči, soupeř snižuje na 2:1, ve druhém poločase dokončuje Plamič hatrick a vedeme 3:1, pak dojde ke kontaktu naše brankáře se soupeřem a z penalty je sniženo na 3:2, naštěstí v tomto zápase hraje velmi dobře Terka a krásnou křižnou střelou potvrzuje naše vítězství 4:2. I v tomto zápase jsem u některých borců marně čekal na probuzení!!!???

sebou: kopačky,chrániče,rukavice,stulpny,pití,svačinu,klubové oblečení,bojovnou náladu ...

nominace: Tom Krejza, Míša Hovorka a David Hrdina jedou na EON cup s mladší přípravkou, ostatní+Terka jedou do Kuklen, připadné omluvenky prosím posílat co nejdříve