Elévové starší: Mistrovský turnaj v Černilově - 16. kolo - krajský přebor - TŘI VÝHRY !!!

17.05.2014 - 08:45
17.05.2014 - 13:00

KDY: sobota 17.5.2014
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 8:45 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeři: FC Olympia HK B; Vamberk/Doudleby n/O; Kostelec n/O
Nominace: Cudlín, Fibír, Hovorka, Jurčenko, Krejza, Mouček, Paulovič + Havel, Petrikovič, Veselovský
Omluveni:
Jelínek, Voslař (nemoc)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve. Případné dotazy k nominacím směřujte na trenéra Aleše Blažka.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás tři mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 15 minut.

A jak to dopadlo?

Tři zápasy = tři výhry = super = parádní výsledek. Stoprocentně úspěšní jsme v krajském přeboru ještě nebyli. Opravdu výsledkově velice úspěšný turnaj. Ale pozor! Dnes jsme měli ve všech zápasech pořádnou porci štěstí. Předvedené výkony nebyly úplně podle našich představ. Na minulých turnajích, kde jsme třeba i prohráli nebo remizovali jsme předvedli fotbalovější výkony. Dnes jsme bojovali, bojovnost a snahu nemůžeme klukům upřít, ale chyběla nám dnes jiskra, šťáva, větší chuť a radost ze hry. A tak dnes samozřejmě velká radost z výsledků, ale musíme zůstat na zemi, samo od sebe to nepůjde. O tom jsme se dnes přesvědčili hlavně ve druhém zápase, kde si kluci mysleli, že se vyhraje sám od sebe. Výsledky většinou moc neřešíme, snažíme se, aby jsme hráli fotbal pro radost, ale devět bodů je devět bodů, které nám v tabulce po 8. odehraných zápasech na jaře hodně pomohly - viz. odkaz: http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/112/16/

FK Černilov - Kostelec n/O   1 : 0 (0 : 0)
(Mouček 1x)
Ze začátku se hraje opatrný fotbal, měli jsme pomalý rozjezd. Postupem času se dostáváme více do hry, snažíme se být aktivnější než soupeř, vypracováváme si více příležitostí, ale neproměňujeme ani vyložené šance. Se zakončením máme velké problémy.  Už už to vypadá na remízu, my ale bojujeme až do konce, a v samém závěru doslova dotlačíme se štěstím míč do brány, kdy se hlavou prosadí Martin Mouček.

FK Černilov - FC Olympia HK B   2 : 1 (2 : 1)
(Krejza 1x; Jurčenko 1x)
Před zápasem musíme v kabině krotit eufórii, vydřená výhra z prvního zápasu a dva naše jarní výsledky s Olympií (5:0 a 6:1) u některých kluků vyvolaly pocit, že je zápas předem vyhraný. Důrazně jsme klukům vysvětlili, že to tak není, ale asi jim to přesto zůstalo v hlavách a v podvědomí. Soupeř se na nás dnes velice dobře připravil, hrál velice dobře, byl aktivní a my najednou nevíme kam dřív skočit. První šanci si sice vypracováváme my, ale opět ji dnes neproměňujeme, a tak iniciativu přebral soupeř. A když se poměrně brzo dostal do vedení, tak až snad to vrátilo kluky na zem. Nepanikaříme, snažíme se hrát naši hru, ale do jasné šance se nedostáváme. Až se štěstím po krásné střele vzduchem (pěkném lobu) skoro z poloviny hřiště zaskočil brankáře soupeře Tom Krejza. Po krátkém čase se zásluhou Davida Jurčenka dostaneme do vedení, a vypadá to, že jsme z nejhoršího venku. Opak je pravdou, trápíme se až do konce zápasu, soupeř trefuje břevno, potom letící míč vzduchem po odrazu od země pěkně potrápí Míšu Cudlína v bráně, když ho nejdříve přeskočí, ale nakonec se štěstím zasáhne na brankové čáře. Prostě dnes již druhá výhra se štěstím.

FK Černilov - Vamberk/Doudleby n/O   4 : 2 (2 : 1)
(Palma 2x; Jurčenko 1x; Krejza 1x)
Do posledního zápasu nás opět z vlastní iniciativy, s chutí si zahrát a pomoci nám, posilují dvě 2003, Míša Palma a Jirka Strnad. Patří jim velké poděkování, Míša Palma naši hru rozpohyboval, díky němu jsme začali být aktivnější,  rychlejší a běhavější. Jirka Strnad bojoval opět na hrotu o každý míč, snažil se ho přidržet, uklidnit hru a rozehrát. Díky velké aktivitě Míši Palmy, který rozběhal celý tým, se po krásné rychlé akci Davida Jurčenka z vlastní poloviny dostáváme do vedení, když nádherně našel na hrotu Míšu Palmu, který se nemýlil a s přehledem v těžké pozici zakončil. Netrvalo to ani tak dlouho a vedeme 2:0, kdy se trefil David Jurčenko. Bohužel soupeř do poločasu ještě snižuje, když se trefil 39 vteřin před koncem poločasu. Škoda gól do šatny, který nás hodně mrzí. A hned v úvodu druhého poločasu je srovnáno, opět jako v prvním vzájemném zápase s tímto soupeřem nedokážeme udržet dvougólový náskok. Oproti prvnímu vzájemnému zápasu, který skončil remízou, ale dnes dokážeme ještě odpovědět, když se pěknou přesnou přízemní střelou k tyči dnes podruhé prosadil Míša Palma. Pojistku potom přidal ještě Tom Krejza a podruhé si už dvougólový náskok pohlídáme. Dnes jsme soupeře ve třetím dnešním utkání zaskočili rychlostí.

Za dnešek velká radost, poděkování všem, mlaďáci Ondra Petrikovič a Lukáš Veselovský se stávají pilíři naší obrany, hrají na svůj věk opravdu s přehledem. Dlouhodobě hraje opravdu pro tým, týmově Tom Krejza, který individuální výkony nahradil obětavou prací pro tým. Ale nechci na někoho zapomenout, dnes velice aktivní Josef Paulovič, ale i všichni ostatní kluci zaslouží opravdu velkou pochvalu. Nezapomeňme ale, že to dnes bylo hodně se štěstím, takže tvrdě makat na trénincích a příště začínáme zase od nuly.

Velké poděkování rodičům, fandům a všem, kteří nás dnes velice hlasitě povzbuzovali. Díky.