Elévové starší: Mistrovský turnaj v Černilově - 17. kolo - krajský přebor, 3 body a supr výkon

24.05.2014 - 00:15
24.05.2014 - 12:00

KDY: sobota 24.5.2014
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeři: Týniště n/O/Albrechtice n/O; FC Olympia HK B
Nominace: Cudlín, Fibír, Havelka, Hovorka, Jelínek, Jurčenko, Krejza, Mouček + Petrikovič, Veselovský
Omluven: Voslař, Vrabec

Případné omluvenky na mobil trenéra Aleše Blažka (603 707 252) co nejdříve. Já (Petr Voslař) tento víkend včetně pátku nebudu.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

FK Černilov - Olympia HK   6:0
(Jurčenko 3x, Krejza 2x, Mouček)
Perfektně zvládnutý zápas. Tým se pěkně sehrává. Daří se nám kombinačně i individuelně. Soupeře jasně přehráváme a hlavně převahu vyjadřujeme brankově.

FK Černilov - Týniště   1:3
(Veselovský)
Vyrovnaný zápas, kdy bojujeme a pereme se do poslední chvíle o bod, ale v posledních vteřinách inkasujeme potřetí. Tady už nám nestačily ke konci síly. Pro bolesti musel odstoupit Matouš, takže jsme dohrávali s jedním na střídání. Naši jedinou branku vsítil bez nervů z penalty Luka Veselovský.

Za dnešní výkony všechny chválíme. Kluci hráli jste opravdu výborně.
Specielní pochvala putuje mlaďákům z mladších elévků - hráli bez respektu, s přehledem a perfektně.