Elévové starší: Mistrovský turnaj v Černilově - 20. kolo - krajský přebor - důležité 3 body do konečné tabulky

15.06.2014 - 08:15
15.06.2014 - 12:00

KDY: neděle 15.6.2014
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeři: Kostelec n/O; FC Rychnov n/K
Nominace: Havelka, Hovorka, Jurčenko, Krejza, Mouček, Paulovič, Voslař + Petrikovič, Veselovský + Hrdina, Chudý
Omluveni:
Cudlín, Fibír

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve. Případné dotazy k nominacím směřujte na trenéra Aleše Blažka.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás dva mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 20 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov - Kostelec n/O   5 : 0 (3 : 0)
(Krejza 2x; Jurčenko 2x; Mouček 1x)
Od začátku utkání jsme aktivnější, snažíme si přihrávat a poměrně rychle dáváme dva góly, které nás uklidní. Celý zápas hru kontrolujeme, soupeře nepouštíme prakticky do žádné šance. Výkon to ale není vůbec ideální, pokud máme míč, tak ho vedeme se sklopenou hlavou a nepodíváme se kde máme volné spoluhráče, přihráváme do plných, nepřesně, a nebo pozdě. Když máme přihrát nepřihrajeme a snažíme se vést míč individuálně až o něj přijdeme, a nebo když jsme ve střelecké pozici, tak místo střely volíme přihrávku. Přes všechny tyto nedostatky, ale soupeře do hry nepouštíme a v klidu zápas dotáhneme do vítězného konce. Vstřelených branek ale mohlo být daleko daleko víc.

FK Černilov - FC Rychnov n/K    0 : 2 (0 : 1)
V posledním zápase sezóny nás čekal suverénní první tým tabulky, který zatím neprohrál. Po remíze s tímto soupeřem v minulém kole jsme chtěli dokázat ještě víc a na závěr sezóny ho porazit. Bohužel zůstalo pouze u přání, nehráli jsme vůbec špatně, ale chyběla nám jiskra, chuť, hlad po vítězství. Soupeř byl starší, fyzicky i fotbalově vyzrálejší, přesto jsme se s ním snažili hrát vyrovnanou partii. Po inkasovaném gólu v prvním poločase bojujeme o vyrovnání, ale soupeř nás do vyložené šance nepustil, při nakopávaných míčích trefujeme vždy pouze soupeře, nedaří se nám přenést hru rychle dopředu, přesto bojujeme až dokonce, kdy v samém závěru dostáváme druhou branku. Nevadí, nedá se nic dělat, musíme sportovně přiznat, že soupeř vyhrál zaslouženě.

Dnes velké poděkování všem klukům, nejen za dnešek, ale za celou jarní část sezóny. Samozřejmě víme kde máme nedostatky a slabiny, ale na druhou stranu jsme i se silnými soupeři dokázali hrát zajímavá utkání, a každého soupeře alespoň v jednom zápase o nějaký ten bodík připravili. Na každém turnaji jsme vždy bodovali, nikdy jsme neodešli s prázdnou. To také svědčí o vyrovnaných výkonech. Celou sezónu jsme hráli většinou proti o rok starším soupeřům, tak doufáme, že nás tyto zápasy zocelily a příští rok už jen proti stejně starým soupeřům budeme podávat kvalitní výkony.

Díky letí všem 2003, které nás průběžně doplňovali a pomáhali nám (dnes abych nezapomněl to byl David Hrdina a Martin Chudý), mlaďákům 2005 a dokonce i 2006, kteří odehráli s námi celé jaro, střídavkám, které neváhali přijet, i když je ve stejný den odpoledne čekal zápas za svůj domácí tým, všem našim kmenovým 2004, kteří si po náročné zimní přípravě dokázali, že jsme schopni odehrát zápasy i s menším počtem hráčů na střídání. To jsme na podzim fyzicky nezvládali. S poděkováním nemůžeme zapomenout na rodiče, rodinné příslušníky, fanynky a fandy, kteří obětovali svůj volný čas a vozili naše fotbalisty po celém kraji a hlavně nás i hlasitě podporovali, občas jsme si na hřišti soupeřů připadali jako doma. Doufám, že jsem na někoho nezapomněl, to bych opravdu nerad, a tak velká pochvala a poděkování pro VŠECHNY.

A jak jsme vlastně v konečném zúčtování dopadli, krásné čtvrté místo, podívejte se sami - viz. odkaz http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/112/20/