Elévové starší: Mistrovský turnaj v Černilově - 5. kolo - krajský přebor - pouze jeden bod odpovídá dnešnímu výkonu

10.05.2015 - 08:15
10.05.2015 - 11:50

KDY: neděle 10.5.2015
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeři: FC Nový Hradec Králové/FK Vysoká n/L; FC Olympia Hradec Králové
Nominace: Cudlín, Mouček, Paulovič, Bešík, Brož, Havelka, Hovorka, Jelínek, Petrikovič, Svatoň, Veselovský, Voslař, Zídka
Omluveni:
Fibír

A jak to dopadlo?

FK Černilov - FC Nový Hradec Králové/FK Vysoká n/L   1 : 2 (1 : 1)
(Veselovský 1x)
Hodně špatný výkon. Chybí nám chuť, nasazení, fotbalovost. V úvodu se dostaneme po dalekonosné střele Lukáše a dobrém stínění Honzy před brankářem do vedení, ale to bylo bohužel z naší strany všechno. Další jednu nebo dvě šance zahodíme, a následně vyklidíme pole. Přestaneme hrát, iniciativu necháme soupeři. Nepřihrajeme si, nemluvíme. Hraje pouze ten kdo má míč, ostatní stojí a koukají. Chybí nám pohyb, nějaký náběh, myšlenka, moment překvapení. Míče pouze nakopáváme a zbrkle se jich zbavujeme. Za celý zbytek zápasu už pouze jednou z dálky vystřelíme na bránu a opět to musel být nejmladší hráč na hřišti Lukáš. Takle se opravdu zápas vyhrát nedá.

FK Černilov - FC Olympia Hradec Králové   1 : 1 (1 : 1)
(Veselovský 1x)
Dnes nám do druhého zápasu nepomohla ani "bouřka" v kabině. Sice je na klukách vidět trochu větší snaha, ale k výrazné změně to vedede. Opět se dostáváme po chytré a přesné střele Lukáše do vedení, ale opět to je z naší strany všechno. Soupeř rychle vyrovnává, a ani naše větší bojovnost k dalšímu gólu nevede. Nejsme schopni si přihrát, na tož založit útočnou akci. Ke střele na bránu se vůbec nedostaneme. V útoku jsme úplně neškodní.

Kluci zamyslete se nad sebou, začíná boj o triko, nominace na zápas není a nebude samozřejmostí. Kdo nechce hrát, ať to řekne na rovinu. Takto hrát opravdu nemůžeme, už si o našich výkonech povídají soupeři, rodiče i ostatní diváci. Hrajete nejen sami za sebe, ale i za FK Černilov, a s těmito výkony neděláte dobré jméno sobě ani klubu.

________________________________________________________________________________________________

Doufám, že žádné nebudou, ale případné omluvenky co nejdříve na mobily trenérů (Aleš Blažek 605 228 172; Petr Voslař 774 170 301). Slávkovi Horákovi nepište je v zahraničí.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás dva mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 20 minut.