Elévové starší: Mistrovský turnaj v Černilově - 8. kolo - krajský přebor - bodově na prázdno, přesto velká pochvala

31.05.2015 - 08:15
31.05.2015 - 11:50

KDY: neděle 31.5.2015
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeři: FC Nový Hradec Králové/FK Vysoká n/L; FK Jaroměř
Nominace: Cudlín, Mouček, Paulovič, Bešík, Fibír, Havel, Havelka, Hovorka, Petrikovič, Svatoň, Zídka + 2006 (Veselovský, Pelikus, Kleiner Simon, Kleiner Nikola)
Omluveni:
Voslař (zdravotní problémy - omluven do konce sezóny)

A jak to dopadlo?

I dnes jsme měli velké problémy se sestavou, z nominovaných 15-ti dorazilo pouze 8 borců, a tak jsme narychlo sháněli výpomoc. Nakonec hrála tato sestava: Cudlín, Fibír, Havel, Havelka, Hovorka, Petrikovič, Kleiner Simon a Nikola, Hroneš Dan, Márta.

FK Černilov - FC Nový Hradec Králové/FK Vysoká n/L   1 : 6 (0 : 2)
(Márta 1x)
Tento zápas nám nevyšel výsledkově. Hodně omlazená sestava (tři 2006, tři 2005 a pouze čtyři 2004) možná trochu zaplatila "nováčkovskou" daň. Kluci hráli s chutí, nasazením, bojovali, ale zkušenosti na straně soupeře byly znát. Chyběl nám větší důraz před bránou soupeře. Do zakončení jsme se moc nedostali. Čestný úspěch zaznamenal po krásné akci dnes velice dobře hrající Kája.

FK Černilov - FK Jaroměř   2 : 3 (1 : 2)
(Havel 1x; Havelka 1x)
Velkého favorita jsme dnes pořádně zaskočili, kluci se z prohry v prvním zápase rychle oklepali a předvedli opravdu parádní výkon. Hrálo se ve velice rychlém tempu a pouze se dvěma hráči na střídání to kluci zvládli opravdu bravurně. Nerad chválím někoho konkrétně, fotbal je týmová hra, všichni hráli tento zápas výborně, na hranici svých možností, ale přesto bych dnes vyzdvihl naši pravou stranu, kde se v záloze střídali dnes vynikající Kája a Milan, kteří soupeři pořádně zatápěli. Škoda jen, že jsme pouze gólově dotahovali náskok soupeře. Za tento výkon jsme si nějaký ten bodík zasloužili.

Za dnešek velká pochvala a poděkování všem, i mlaďáci to proti o dva roky starším soupeřům zvládli také na jedničku. Sice jsme dnes žádný bodík nezískali, ale předvedené výkony jsou dobrým příslibem do dalších zápasů.

____________________________________________________________________

Případné omluvenky co nejdříve na mobily trenérů (Aleš Blažek 605 228 172; Petr Voslař 774 170 301). Slávkovi Horákovi nepište je v zahraničí.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás dva mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 20 minut.