Elévové starší: Mistrovský turnaj v Jaroměři - 6. kolo - krajský přebor - bojovný výkon na body nestačil

16.05.2015 - 12:15
16.05.2015 - 14:45

KDY: sobota 16.5.2015
KDE: v Jaroměři (fotbalový areál FK Jaroměř, Růžová ulice 440, Jaroměř)
SRAZ: nejpozději 12:15 hod. na hřišti v Jaroměři
Soupeři: FK Jaroměř; FK Chlumec/RMSK Nový Bydžov
Nominace: Briestenský, Brož, Cejzlar, Doubrava, Havel, Havelka, Hovorka, Jelínek, Lovas, Šůstek, Zídka
Omluveni
: Cudlín, Mouček, Paulovič, Bešík, Fibír, Márta, Petrikovič, Svatoň, Sedláček, Štandera, Voslař (zdravotní problémy - omluven do konce sezóny)

A jak to dopadlo?

FK Černilov - FK Jaroměř   0 : 11 (0 : 5)

FK Černilov - FK Chlumec/RMSK Nový Bydžov   0 : 6 (0 : 2)

Nebudu hodnotit výsledky, o ty nám dnes vůbec nešlo. Měli jsme velké problémy se sestavou. Tolik omluvenek najednou opravdu nepamatuji. Řešili jsme, aby nás bylo vůbec dost a neprohráli kontumačně, což je "oceněno" i pokutou. A to by byla ostuda i zbytečná finanční zátěž pro klub. A teď už k fotbalu. Hodně kluků si dnes odbylo premiéru v krajském přeboru, a když nás čekali jedni z nejsilnějších soupeřů v kraji, moc dobře to s námi nevypadalo. Kluci ale podali bojovný výkon, byla na nich vidět velká snaha, žádný souboj nevypustili. Někdy nás opravdu mile překvapili, když předvedli povedené akce. Bohužel nám ale chyběla větší zkušenost a fotbalovost. Přesto za dnešek velká pochvala všem 11-ti klukům, kteří odehráli hodně těžké zápasy, soupeřů se nezalekli a hájili čest černilovského fotbalu. Kluci velké díky.

Pro ostatní, omluvenek bylo opravdu moc. Kromě tří omluvenek ze zdravotních důvodů, nevím jestli ostatní omluvenky byli opravdu nutné. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale domnívám se, jestli to někdo nevzdal dopředu a neomluvil se jen proto, že tušil, že asi prohrajeme. To si každý přeberte sami. Nominace na mistrovský turnaj nebo zápas by měla být za odměnu, podle formy a snahy při tréninku, podle toho koho trenér potřebuje do sestavy, a ne aby nominace byla o přemlouvání, jestli může jít někdo hrát!!!

__________________________________________________________________________________________________

S ohledem na již velké množství omluvenek doufám, že už další nebudou, ale případné omluvenky co nejdříve na mobily trenérů (Aleš Blažek 605 228 172; Petr Voslař 774 170 301). Slávkovi Horákovi nepište je v zahraničí.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás dva mistrovské zápasy hned po sobě (od 13:00 hod. s FK Jaroměř a hned od 14:00 hod. s FK Chlumec/RMSK Nový Bydžov), hrací doba 2 x 20 minut.