Elévové starší: Mistrovský turnaj v Třebechovicích p/O - 18. kolo - krajský přebor - výhra, remíza a prohra

31.05.2014 - 08:45
31.05.2014 - 13:00

KDY: sobota 31.5.2014
KDE: v Třebechovicích p/O
SRAZ: nejpozději 8:45 hod. na místě (na hřišti
v Třebechovicích p/O)
Soupeři: Týniště n/O/Albrechtice n/O; TJ Třebechovice; Kostelec n/O
Nominace: Cudlín, Havelka, Hovorka, Jelínek, Jurčenko, Krejza, Mouček, Paulovič, Voslař + Havel, Veselovský
Omluveni:
Fibír, Petrikovič

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve. Případné dotazy k nominacím směřujte na trenéra Aleše Blažka.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás tři mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 15 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov - Týniště n/O/Albrechtice n/O   2 : 2 (0 : 2)
(Jurčenko 1x; Veselovský 1x)
Do zápasu vstupujeme ospale, možná až s příliš velkým respektem ze soupeře. Jsme nedůrazní v osobním soubojích a výsledkem toho je stav v poločase 0:2 po dvou rohových kopech soupeře, které nedokážeme uhlídat.  A to můžeme být rádi, že poločasové skóre nebylo pro nás daleko hrozivější. Ve druhém poločase se snažíme být aktivnější, ale pořád se nám nedaří kombinace dopředu, přečíslit soupeře, něčím ho vyvést z klidu a rovnováhy. Možná právě tyto okolnosti soupeře uspokojily, ukolébaly, a nám se podařilo nejdříve zásluhou Davida Jurčenka snížit, a s přehledem proměněnou penaltou mlaďáka Lukáše Veselovského překvapivě vyrovnat. Poslední minuty zápasu jsme aktivnější, ale otočit výsledek se nám už nepodařilo. Po průběhu utkání jsme s remízou spokojeni, i za nepříznivého stavu se kluci nevzdali a bojovali až do konce.

FK Černilov - TJ Třebechovice   0 : 3 (0 : 1)
Tento zápas nám vůbec nevyšel. Výsledek neodpovídá dění na hřišti. Opět se nám nedaří přihrávka, ale my to nevzdáváme a stále to zkoušíme, jsme fotbalovější než soupeř, ale tři drobné nešťastné náhody a smůla rozhodly o skóre zápasu. Za stavu 0:0 neproměňujeme penaltu (nevadí, to k fotbalu patří, a ještě určitě nějakou neproměníme), první gól inkasujeme po vlastní teči, při druhém míč neposedně poskakuje před brankářem, který ho ani na tři pokusy neudrží a tak ho soupeř posílá do brány, a třetí gól jsme dostali ze třetí střely soupeře na bránu. Soupeř nás dnes vyškolil z produktivity.

FK Černilov - Kostelec n/O   3 : 0 (0 : 0)
(Jurčenko 3x)
Ve třetím zápase plníme přání rodičů, že by to chtělo výhru, když už máme remízu a prohru, tak abychom to zkompletovali. Výhra se ale nerodila vůbec lehce, v prvním poločase jsme aktivnější, máme i gólové šance, které ale bohužel neproměňujeme, a tak poločasové skóre zůstává 0:0. Ve druhém poločase se už konečně prosadíme po povedené kombinaci Míši Palmy a Davida Jurčenka. Spolupráce těchto dvou hráčů přinesla do našich řad oživení. A když se druhý jmenovaný, David Jurčenko, trefuje ještě dvakrát, dohráváme zápas v klidu.

Dnes se nám nedařila kombinace, nešla nám přihrávka, byli jsme statičtí, zejména v prvních dvou zápasech hrál pouze ten kdo měl míč, ostatní stáli a koukali. Naopak nás těší, že se nevzdáváme ani za nepříznivého stavu, že máme síly fyzické i morální výsledek otočit, i když ne pokaždé se to samozřejmě povede. Pochvalu dnes kluci zaslouží za snahu hrát i když se nám nedaří, tak jak bychom si přáli a potřebovali. Vypadá to, že se nám všem podařila dát dohromady opravdová parta, správný tým. Kluci díky Vám. Dále letí poděkování Míšovi Palmovi a Jirkovi Strnadovi za výpomoc v posledním zápase, kdy opět sami od sebe přišli, že nám chtějí pomoc a zahrát si za nás.