Elévové - starší: Mistrovský turnaj ve Vamberku

09.06.2013 - 00:00

neděle 9.6.2013- na hřišti ve Vamberku

Ohraná písnička = jsme nedůrazní, necháme se odstrčit, nedokážeme přihrát na spoluhráče ...

Díky za podporu našim fanouškům!!! Skvělá atmosféra hnala naše borce a dodávala jim energii. Díky

Kostelec/Častolovice - 2:3, branky: Domča a Krejzič (kdo také jiný by dal gól?), dostaneme gól z půlky hřiště!!!, pak následuje penalta = na našeho obránce se řítí trio protihráčů (co už měla dělat?), paradoxně za stavu 0:2 konečně začínáme hrát (někteří!), napadáme střílíme, soupeř neví kam skočit, naštěstí máme dříče Domču a fotbalově myslícího Krejziče, bohužel další nedůslednost a konečný výsledek je prohra 2:3, Čurbin trefuje tyč, nejmenší bojovník Míša také trefil tyč, další příležitosti nedokážeme dotáhnout až ke gólu, na konci zápasu ještě nedokážeme trefit odkrytou branku soupeře???!!! za druhý poločas zaslouží někteří hráči velkou pochvalu (Vojta Hovorka dohrává se zraněnou nohou a někdo se na hřišti ani nezpotí???!!!)

Doudleby/Vamberk 0:2 - naše osa týmu dala do prvního zápasu skoro všechny síly a tahounům už prostě došel dech, zbytek sil jim vzala další hrubá chyba a gól na 0:2!!! tým mohu pochválit za snahu, ale bez vstřeleného gólu se prostě vyhrát nedá

Dokud se k tahounům nepřidá i zbytek hráčů, tak tu káru prostě dál neposuneme. Děláme hrubé chyby a ty ničí veškerou předešlou snahu. Po našich hrubkách dáváme soupeřům body jako na stříbrném podnosu. Před zápasem si říkáme co hrát, jak hrát a co nedělat ... přijdeme na hřiště a děláme přesně opak??? Naše přihrávky soupeři už ani nepočítám!!!