Elévové starší: Mistrovský zápas v Černilově - 11. kolo - okresní přebor - mlaďáci ukázali co umí

18.04.2014 - 15:45
18.04.2014 - 17:45

KDY: pátek 18.4.2014
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 15:45 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeř: Třebeš D
Nominace: Havelka, Jelínek, Slezák, Sovák, Štandera, Voslař, Vrabec, Zídka + Briestenský, Brož, Havel, Hroneš Daniel, Pelikus
Omluven:
Fibír
Volno mají: Hovorka, Krejza, Svatoň

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve. Doufáme, že žádné nebudou .

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš D   2 : 4 (1 : 0)
(Havel 1x; Sovák 1x)

Dnes jsme měli v sestavě hned pět mlaďáků, tři 2005-ky a dva dokonce 2006-ky. Čtyři z nich dnes hráli premiérový první zápas za starší elévy na velkém hřišti v sedmi hráčích v poli. Všichni zaslouží velkou pochvalu, premiéru zvládli výborně. Milan Havel svůj výkon korunoval i prvním vstřeleným gólem za starší přípravku. Asi premiérový gól dnes vstřelil i Ondra Sovák. Oběma velká gratulace. Jen tak dál. Jinak se hrálo v pomalejším temnu, což nám s ohledem na novice v sestavě vyhovovalo. V prvním poločase jsme se převážně bránili na vlastní polovině a pouze z jedné ojedinělé šance překvapivě skórovali. Ve druhém poločase jsme se víc osmělili, víc se pokoušeli ohrozit bránu soupeřek, ale bohužel góly střílely pouze soupeřky. My jsme se ale nevzdávali a čtvrt hodinky před koncem snížili na 2:3. Dokonce zápasu bylo pořád o co hrát, snažili jsme se o vyrovnání, ale v závěru holky odskočily opět o dva góly. A když v úplném závěru svou druhou šanci neproměnil Milan Havel skončil zápas výhrou soupeřek.

Všem klukům patří pochvala, výborně zahráli Milan, Filip, Ondra Sovák, Kuba na stoperu s přehledem odehrál celý zápas pouze s jedním střídáním. Dařilo se i Danovi, Ondrovi Brožovi, Ondrovi Havelkovi (i když jedno střídání na stoperu si jistý nebyl). Snažil se Nikolas, Jirka, Tobík a v bráně Míša Jelínek (i když dva góly mohl lapit). Více by se měl zapojit Dominik s Matyášem, soustředit se na zápas a snažit se zapojit víc do hry. Celkově dnes za předvedené výkony v hodně omlazené sestavě panuje spokojenost.