Elévové starší: Mistrovský zápas v Černilově - 18. kolo - okresní přebor - bohužel zase prohra

06.06.2014 - 16:15
06.06.2014 - 18:15

KDY: pátek 6.6.2014
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 16:15 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeř: Třebeš C
Nominace: Fibír, Havelka, Hovorka, Krejza, Slezák, Štandera, Voslař, Vrabec, Zídka + Brož, Havel, Márta, Petrikovič, Veselovský
Omluveni:
Jelínek, Sovák

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve. Případné dotazy k nominacím směřujte na trenéra Aleše Blažka.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš C   1 : 9 (0 : 5)
(Hovorka 1x)

Silnému soupeři dlouho vzdorujeme, do poloviny prvního poločasu držíme i čisté konto. Soupeř je fotbalovější, ale nedokáže se střelecky prosadit. V bráně chvílemi opravdu čaruje Lukáš Veselovský, přesto po naší chybě v polovině prvního poločasu inkasujeme. To soupeře uklidnilo, přidává další branky a do poločasu je už o výsledku rozhodnuto. I v druhém poločase máme první polovinu lepší, snažíme se, v mezích našich možností bojujeme, ale chybí nám důraz, pohyb, technika a fotbalové myšlení. Některé herní situace neřešíme vůbec dobře, a tak soupeř přidává další branky. Náš čestný úspěch dnes zaznamenal Míša Hovorka po chybné rozehrávce brankáře soupeře. Na výsledku by to asi nic nezměnilo, ale trochu mrzí neproměněné šance Kuby Voslaře, který hrál dnes na hrotu útoku. Z pěti šancí a dobrých střeleckých pokusů by měl alespoň nějakou  šanci proměnit a ne pouze vyprášit brankáři pokaždé rukavice .

Dnešním zápasem jsme zakončili jarní část sezóny okresního přeboru. Výsledkově se nám určitě nedařilo, ale celé jaro jsme dávali prostor na hřišti všem hráčům, aby si všichni zahráli. V každém zápase nás doplňovalo čtyři až pět mlaďáků, a tak jsme hlavně v zápasech sbírali zkušenosti a snažili jsme se fotbalově zlepšovat. To se myslím každému podařilo, někomu víc někomu méně. Bohužel to jsou zatím pouze jednotlivé momenty, které se nám podaří, nedokážeme hrát dobře celý zápas. Všem klukům patří poděkování za účast a předvedené výkony na všech zápasech.

Zápasy okresního přeboru skončily, ale tréninky pokračují dál, klasicky v úterý a ve čtvrtek.