Elévové starší: Mistrovský zápas v Černilově - 4. kolo (3. kolo měl Černilov volno) - okresní přebor - zasloužená prohra

26.09.2013 - 15:45
26.09.2013 - 17:45

KDY: čtvrtek 26.9.2013
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 15:45 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeř: Třebeš B
Nominace: všichni
Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B – Třebeš B   0 : 4 (0 : 0)

Na úvod velká pochvala pro Ondru H. za super výkon v bráně, výsledek je pro nás sice nepříznivý, ale spoustu dalších gólových šancí ještě zlikvidoval a za obdržené góly rozhodně nemohl. Působil dnes soustředěným zodpovědným dojmem, byl jistý v zákrocích a dobře rozehrával. Kladné hodnocení si ještě zaslouží Jirka S., který navázal na výborné výkony ze soboty. Premiérové utkání si za starší elévy zahrála Nikča P. Díky za výpomoc.

Jinak jsme dnes nepodali dobrý výkon, byli jsme nedůrazní, pomalí, chybělo nám nasazení a bojovnost, která nás ctila v minulých zápasech. Prohrávali jsme osobní souboje, u míče jsme byli pozdě nebo jsme si dávali přednost a tak soupeř lehce získával míče a dostával se do šancí. Nedařila se nám kombinace, pouze jsme na náhodu odkopávali míče. Když už jsme se dostali do útoku, tak naše akce končili v autech po našich chybách, bez napadání soupeřem!?!?! V zakončení, ke kterému jsme se dostali pouze v prvním poločase!?!?!, jsme byli bez nápadu a myšlenky, stříleli jsme slabé střely po zemi doprostřed brány. Ani obrana dnes nepůsobila jistým dojmem a našemu gólmanovi někdy pěkně zavařila. Před vlastní bránou musíme být důraznější a v nepřehledné situaci míč razantně odkopnout.

Soupeř si vítězství jednoznačně zasloužil, nedařilo se nám zkrátka vůbec nic, nebyla vidět chuť hrát fotbal. Neházejme ale flintu do žita, je to jenom sport – hra - zábava, jeden nepovedený zápas, zapomeňte na něj, vybrali jsme si dnes zápas blbec, zamakáme na trénincích a do příštího zápasu vlítneme s chutí a v plné síle.

Děkujeme rodičům za podporu našich borců a za pomoc při úklidu hřiště.