Elévové starší: Mistrovský zápas v Roudnici - 17. kolo - okresní přebor - překvapení se nekonalo

28.05.2014 - 15:45
28.05.2014 - 17:45

KDY: středa 28.5.2014
KDE: v Roudnici
SRAZ: nejpozději 15:45 hod. na místě (na hřišti v Roudnici)
Soupeř: Roudnice
Nominace: Havelka, Hovorka, Jelínek, Slezák, Sovák, Voslař, Vrabec, Zídka + Brož, Havel, Veselovský
Omluveni:
Fibír, Krejza, Štandera

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Roudnice   0 : 20 (0 : 9)

Kvalita dnešního soupeře byla opravdu znát. Soupeř byl starší, vyspělejší, techničtější a fotbalovější. Převyšoval nás po všech stránkách. Překvapení se nekonalo, na první mužstvo tabulky (vítěze okresního přeboru) jsme dnes prostě neměli. Kluci se snažili, hráli jsme co nám soupeř dovolil, navíc jsme dnes opravdu neměli. Trochu jen mrzí pasivita při naší rozehrávce, stáli jsme, nedokázali jsme se nabídnout, uvolnit se a aktivně si říct o přihrávku.