Elévové starší: Mistrovský zápas v Třebechovicích - nadstavba 2. kolo - okresní přebor - VELICE POVEDENÝ VÝKON

28.05.2015 - 16:15
28.05.2015 - 18:15

KDY: čtvrtek 28.5.2015
KDE: v Třebechovicích
SRAZ: nejpozději 16:15 hod. na hřišti v Třebechovicích
Soupeř: Třebechovice B
Nominace: Bešík, Doubrava, Havel, Havelka, Svatoň, Voslař (ze zdravotních důvodů pouze do brány) + výpomoc 2006 (Matys, Kleiner Nikola a Simon, Kubec)
Omluveni:
všichni černilovští školáci (škola v přírodě)

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebechovice B   1 : 1 (1 : 0)
(Svatoň 1x)

Na úvod velká pochvala všem za chuť jít hrát, sami se přihlásili a přijeli i Ti, kteří nebyli v nominaci, protože si tréňové mysleli, že chodí do školy v Černilově a nebo že nemůžou. Opravdu velké díky. Teď k vlastnímu zápasu, čekal nás vyrovnaný soupeř, fotbalově na naší úrovni. Se čtyřmi borci ročníku 2006 jsme předvedli velice pěkný fotbal, s velkým nasazením, bojovností a překvapivě i s pohlednými kombinacemi. Všichni kluci nás dnes opravdu překvapili, "ostřílení kozáci" dnes museli hrát na neobvyklých postech a vedli si skutečně s přehledem,  mlaďáci se starších kluků a velkého hřiště vůbec nezalekli, ba právě naopak byli platnými hráči a hodně přispěli k povedenému fotbalovému výkonu. Po dlouhé době jsme dnes rozdávali fotbalovou radost. Za dnešek všem, jak hráčům za předvedené výkony, tak i rodičům za dopravu (není to v týdnu úplně jednoduché) velká pochvala a poděkování. Díky dnes patří i soupeři za umožnění odehrání zápasu, dále Honzovi a Filipovi. Pánové a kluci díky. 

______________________________________________________________________   

Další omluvenky už ani být nemohou, ale kdyby, tak na mobily trenérů (Aleš Blažek 605 228 172; Petr Voslař 774 170 301). Slávkovi Horákovi nepište je v zahraničí. 

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, brankáři rukavice, klubovou teplákovou soupravu, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.