Elévové starší: Mistrovský zápas v Třebši HK - 2. kolo - okresní přebor - VEZEME TŘI BODY

10.09.2013 - 15:15
10.09.2013 - 17:15

KDY: úterý 10.9.2013
KDE: v Třebši HK
SRAZ: nejpozději 15:15 hod. na místě (na hřišti v Třebši HK)
Soupeř: Třebeš D
Nominace: všichni
Omluveni: Jelínek, Krejza
Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

Po prohře doma v úvodním kole okresního přeboru jsme dnes vybojovali první výhru na hřišti soupeře, resp. soupeřek a vezeme tři body. Ale na velké jásání to rozhodně není. Hlavně opory, které tvoří základ A-čka v krajském přeboru nenavázaly na nedělní výkony a zůstaly trochu za svými fotbalovými možnostmi. Místo toho, abychom soupeřky přehráli, zvedli si sebevědomí, vyzkoušeli si kombinace a s chutí si zastříleli, tak jsme se přizpůsobili jejich hře. Hrálo se v pomalém tempu bez nasazení a nějaké myšlenky ve středu hřiště, šancí před oběma brankami bylo opravdu minimálně. Pochvalu si dnes ale zaslouží, hlavně za výkony ve druhém poločase, borci, kteří nastupují pouze v okresním přeboru Ondra S. s Dominikem a dále Jirka. Když je pořádně vyhecujeme a nabudíme, tak i tito kluci dokáží předvést svoje fotbalové umění. Jsou to zatím jednotlivé momenty, ale oproti minulému zápasu je vidět zlepšení. Kluci zjistili, že když budou bojovat a soustředit se pouze na fotbal, tak to půjde i jim. Na trénincích na tom zapracujeme, aby svoje fotbalové umění dokázali předvést v celém zápase. Velké díky patří i Ondrovi H. v bráně za odchytaný celý zápas, i když práce dnes opravdu moc neměl, přesto vychytaná nula se počítá, a Míšovi H., který odehrál celý zápas bez střídání (60 minut!). Patří Vám velké dík. Poděkování patří i Palmičovi za výpomoc a trenérovi mladších žáků za jeho uvolnění.

FK Černilov B - Třebeš D (dívky)   2 : 0 (1 : 0)
(Kvapil 1x; Palma 1x)
Hned na začátku zápasu nám vyšla jedna z prvních útočných akcí, ujímáme se vedení 1:0. Uklidňujeme se, ale možná až moc. Bohužel to bylo na hodně dlouho všechno. Soupeřky měly dobře zorganizovanou a zahuštěnou obranu, přes kterou se nám opravdu těžko prosazovalo. Na štěstí už tak silné nebyly v přechodu do útoku a zakončení.  Celý zápas se hrál hlavně ve středu hřiště v poklidném tempu, závarů ani v jednom brankovišti moc nebylo. Naše akce končily na již zmíněné obranné tvrzi soupeřek, většinou jsme se sami ukličkovali nebo nepřesně přihráli. Střelbu z dálky jsme zkoušeli opravdu málo, a když už tak pokusy končily vysoko nad bránou. Klid do našich řad přinesla akce na konci zápasu zakončená povedenou střelou. Zvýšili jsme na 2:0 a do konce zápasu už soupeřky k ničemu nepustili. Výhra je naše a tři body do tabulky také.

Klukům patří poděkování za docházku a účast (až na Matyáše Š., který nedorazil a ani jeho omluvenka), hráli jsme ve všední den poměrně brzy a hlavně máme v nohách za posledních 6 dnů dva zápasy okresního přeboru a tři zápasy na turnaji krajského přeboru. Možná se u kluků projevila trochu únava, přesto jim patří díky, že zápas vítězně zvládli. Přišlo se podívat poměrně i hodně rodičů a rodinných příslušníků, tak jen ať Vás je čím dál víc a jste ještě víc slyšet při fandění a povzbuzování našich borců.