Elévové starší: Mistrovský zápas ve Skřivanech - 10. kolo - okresní přebor - soupeř byl fotbalovější

11.04.2014 - 16:15
11.04.2014 - 18:15

KDY: pátek 11.4.2014
KDE: ve
Skřivanech
SRAZ: nejpozději
16:15 hod. na místě (na hřišti ve Skřivanech)
Soupeř: Skřivany
Nominace: Fibír, Havelka, Hovorka, Jelínek, Krejza, Slezák, Sovák, Voslař, Vrabec, Zídka + Petrikovič, Veselovský, Gušlevský
Omluveni:
Svatoň, Štandera

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom se mohli pokusit zajistit ještě další případnou výpomoc od ročníku 2005 pro zajištění dostatečného počtu hráčů.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Skřivany   0 : 9 (0 : 4)

Na úvod velká pochvala pro mlaďáky, Mark, Lukáš i Ondra P. zvládli přechod na větší hřiště bez problémů. Patřili k platným hráčům týmu. Jejich technice, bojovnosti a přehledu na hřišti by se mohli některé naše 2004 učit. Samozřejmě musí dohnat rychlost, fyzičku a fyzicky vyspět, hráli až proti o dva až tři roky starším klukům. Ale i všichni ostatní zaslouží pochvalu, všichni kluci se snažili, zahráli podle svých současných možností, těžko klukům něco vyčítat. Chybí nám větší fotbalovost, technika a přehled na hřišti. Něco se z toho natrénovat dá, něco ne, něco musí mít kluci v sobě automaticky, vrozené. A to někdo má více a někdo méně. Ale většina kluků do zápasu dala všechno, někteří strávili na hřišti pěknou porci minut. Někteří by se potřebovali zapojit víc. Prostě soupeř byl na tom fotbalově líp a vyhrál zaslouženě. I když tomu výsledek nenapovídá, na první zápas to nebylo špatné. Hlavy na horu. Něco natrénujeme, více se sehrajeme a určitě se to projeví v dalších zápasech. Zatím sbíráme zkušenosti.