Elévové starší: Mistrovský zápas ve Stěžerách - 15. kolo - okresní přebor - bojovný výkon na soupeře nestačil

16.05.2014 - 16:15
16.05.2014 - 18:15

KDY: pátek 16.5.2014
KDE: ve Stěžerách
SRAZ: nejpozději 16:15 hod. na místě (na hřišti ve Stěžerách)
Soupeř: Stěžery
Nominace: Fibír, Havelka, Slezák, Sovák, Štandera, Vrabec, Zídka + Brož, Hroneš Dan, Márta
Omluven: Jelínek, Voslař (nemoc)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve. Případné dotazy k nominacím směřujte na trenéra Aleše Blažka.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Stěžery   0 : 13 (0 : 8)

Dnes jsme měli trochu problémy se sestavou, nemoc, očkování, chybějící odvoz, prostě nás dnes bylo pouhých deset a ještě jsme museli vyřešit post brankáře. Opět nám vypomohli mlaďáci, bez kterých bychom už sestavu snad ani nedali dohromady. Příležitost v bráně dostal Ondra Sovák a zvládl to docela dobře i bez kopaček, které dnes nechal odpočívat doma . Připadlo mě jako by nám menší počet hráčů vyhovoval, hráli jsme s větším nasazením, víc jsme bojovali, ale soustředíme se pouze na bránění a vůbec nám nejde kombinace dopředu. V prvním poločase jsme na bránu soupeře nevystřelili ani jednou, a tak promrzlý brankář soupeře Míša Cudlín, který za nás chytá v krajském přeboru, vyběhl ve druhém poločase do pole. Nařízenou penaltu sice ještě neproměnil, ale stejně se bohužel pro nás střelecky prosadil. My jsme si ve druhém poločase dvě nebo tři slibné příležitosti vypracovali, ale dvě jsme zakončili mimo branku a snad pouze jediná střela za zápas směřovala mezi tyče. Oproti minulým zápasům jsme předvedli živější, bojovnější výkon, ale fotbalovost nám stále chybí. Na trénincích máme na čem pracovat.