Elévové starší: Nadstavbový mistrovský turnaj v Černilově - 1. kolo - krajský přebor - máme první bodík za remízu

24.08.2013 - 08:45
24.08.2013 - 13:00

KDY: sobota 24.8.2013
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 8:45 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeři: RSCM Rozkoš; Týniště n.Orl./Albrechtice n.Orl.; FC Olympia HK A
Nominace: všichni (pro upřesnění všichni kluci ročník 2004)
Omluveni: Fibír, Kadaník, Sovák
Další omluvenky nebereme , hrajeme na velkém hřišti 7 + 1. Kdyby opravdu jěště někdo nemohl, tak omluvenky do čtvrtka 22.8.2013 do 14:00 hodin na mobil 774 170 301 (Petr Voslař), abychom mohli zajistit případnou výpomoc od ročníku 2003 nebo od mlaďáků (jen v nejnutnějším případě, mají svoje zápasy).

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás první tři mistrovské zápasy za starší elévy v krajském přeboru, hraje se na velkém hřišti, systém 7 + 1, hrací doba 2 x 15 minut, takže si zahraje opravdu každý.

A jak to dopadlo?

Máme první bodík za remízu v krajském přeboru. Sice jenom v přípravném nadstavbovém turnaji, ale pro posílení našeho sebevědomí strašně moc důležitý výsledek. A nemuselo překvapivě zůstat jenom u tohoto jednoho bodíku. Kluci hráli s velkým nasazením a s chutí, snažili se bojovat o každý míč. Hráli týmově a navzájem si pomáhali. Někteří borci se, ale ještě musejí víc zaměřit pouze na fotbal a nedělat blbosti za lajnou, ale jinak jsme celý turnaj zvládli na jedničku. Na trénincích se musíme více zaměřit na fyzickou kondici, na držení svých postů, využití celého hřiště a hlavně na dohrávání soubojů s protihráči. Tam máme velké rezervy.
Klukům, ale jinak patří velká pochvala, s takovou chutí a nasazením s jakým hráli se po překonání nováčkovských nezkušeností nemusíme bát, že by nepřišli i pěkné výsledky.
Velký dík patří tréňovi mladších žáků za půjčení Jíři Strnádka a Martina Chudého a samozřejmě klukům samotným. Jejich zkušenosti byly na hřišti opravdu znát, kluci mám moc pomohli a hráli pro tým.

FK Černilov - FC Olympia HK A   0 : 6 (0 : 3)
V prvním zápase jsme hráli opravdu se silným soupeřem, který je o třídu výš. Kluci se opravdu snažili, dodržovali pokyny trenérů, ale převážně jsme se bránili, byli jsme pod tlakem no a zákonitě přišli i obdržené branky.

FK Černilov - RSCM Rozkoš   1 : 1 (0 : 0)
(Kvapil 1x)
Druhý zápas byl úplně jiný, hráli jsme vyrovnanou partii, dostávali se do slibných šancí, už jsme se jenom nebránili, ale předvedli jsme i pár pěkných akcí dopředu. A ve druhém poločase i s pěkným zakončením, po kterém jsme se dostali do vedení. Už už to vypadalo, že zápas dovedeme do vítězného konce, ale asi dvě minutky před koncem jsme zaplatili nováčkovskou daň, když soupeř vyrovnal. Nevadí, odehráli jsme krásné utkání.

FK Černilov - Týniště n.Orl./Albrechtice n.Orl.   2 : 3 (2 : 2)
(Strnad 1x, Kvapil 1x)
Opět nás čekal silný soupeř, od začátku jsme se převážně bránili, ale překvapivě se po krásném zahrání standartní situace Jířou Strnádkem dostáváme do vedení - opravdu fotbalová paráda. To nás nastartovalo a už se jenom nebráníme, hrajeme pěkný fotbal jako v minulém zápase. V prvním poločase to byla ještě přestřelka. Soupeř vyrovnal, ale my jsme nesložili zbraně a šli jsme opět do vedení 2:1. Bohužel soupeř do poločasu stačil ještě vyrovnat. Ve druhém poločase už nám trochu docházeli síly a platíme po druhé nováčkovskou daň. Soupeř se dostal do vedení a naši kluci i přes velkou snahu nedokázali s výsledkem už nic udělat.

Ještě jednou velký dík všem, samozřejmě hlavně hráčům ze pěkný výkon, ale i všem rodičům za fandění a pomoc při chystání a úklidu. První domácí turnaj jsme zvládli bez problémů a můžeme se těšit na další, kdy příští sobotu budeme zajíždět na hřiště do Rychnova nad Kněžnou.