Elévové starší: Nadstavbový mistrovský turnaj v Rychnově nad Kněžnou - 2. kolo - krajský přebor - pochvala za předvedenou hru

31.08.2013 - 08:45
31.08.2013 - 13:00

KDY: sobota 31.8.2013
KDE: v Rychnově nad Kněžnou
SRAZ: nejpozději 8:45 hod. na místě (na hřišti v Rychnově nad Kněžnou)
Soupeři: TJ Sokol Třebeš; Dvůr Králové n.L.; FC Rychnov n.Kn.
Nominace: všichni (pro upřesnění všichni kluci ročník 2004)
Omluveni: Fibír, Hovorka, Sovák
Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, nejdéle do čtvrtka 29.8.2013 do 14:00 hodin, abychom mohli zajistit případnou výpomoc od ročníku 2003 (jen v nejnutnějším případě, mají svoje zápasy) nebo případně od mlaďáků.

Výzva pro rodiče - sice tentokrát zajíždíme k soupeřům až do Rychnova nad Kněžnou, ale přesto přijeďte podpořit svoje borce hlasitým fanděním v co největším počtu. Kluci budou mít určitě radost a ještě větší motivaci. S ohledem na soupeře bude potřeba. Takže  ČERNILOV DO TOHO , ČERNILOV DO TOHO , ČERNILOV DO TOHO , ................

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Opět nás čekají tři mistrovské zápasy za starší elévy v krajském přeboru, hraje se na velkém hřišti, systém 7 + 1, hrací doba 2 x 15 minut, takže si zahraje opravdu každý.

A jak to dopadlo?

Tentokrát nás čekali opravdu silní soupeři, asi jedni z nejlepších v krajském přeboru. Body jsme sice žádné neuhráli, ale nemáme se rozhodně za co stydět. Kluci celý turnaj odmakali, opět hráli s obrovským nasazením a na hranici svých fotbalových možností. Výsledky jsou pro nás možná až moc kruté a neodpovídají objektivně dění na hřišti. V posledním zápase se soupeř musel hodně dlouho strachovat o výsledek, moc nechybělo a zápas mohl skončit úplně jinak. Škoda nevyužitých šancí.
Občas děláme zbytečné chyby, za které nás soupeři trestají. Musíme se zlepšit nejen v koncovce, ale hlavně v kombinaci, v rozehrávce a přenesení hry dopředu. To nám dělá zatím velké problémy.
Klukům dnes ale patří za předvedené výkony velká pochvala, hrají převážně proti klukům, kteří jsou o rok starší a proti holkám, které jsou dokonce o dva roky starší. Zatím sbíráme zkušenosti, ale nebude to dlouho trvat a přijdou i výsledky.

FK Černilov - TJ Sokol Třebeš   1 : 7 (0 : 2)
(Kvapil 1x)

FK Černilov - Dvůr Králové n.L.   0 : 7 (0 : 5)

FK Černilov - FC Rychnov n.Kn.   0 : 3 (0 : 1)

Dík patří i rodičům za dopravu našich borců (cesta byla tentokrát dlouhá) a samozřejmě za hlasitou podporu v hledišti. Jen jich mohlo přijet o něco více .