Elévové starší: Neděle 1.3. - Stěžery 1. kolo nadstavby - dvě zasloužené výhry

Blíží se nám konec Stěžerské ligy, zbá nám doslova poslednéch pár zápasů. Hrajeme v neděli - A i B a při tom máme hromadu marodů a zraněných. Musíme se nějak rozdělit a odehrát oba zápasy se ctí.

Neděle 10:00 soupeř Třebeš C - sraz v 9:30 na místě
nominace: Doubrava, Breistensky, Cejzlar, Jelínek, Zídka, Havelka, Brož, Petrikovič, Podolský (Voslař)

Neděle 16:00 soupeř Chlumec - sraz v 15:30 na místě
nominace: Cudlín - Mouček, Paulovič, Voslař, Bešík, Veselovský, Jurčenko + pokud ještě nekdo vypadne, tak někdo z dopolední party

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš C   12 : 2 (7 : 1)
(Havelka 4x; Briestenský 2x; Zídka 2x; Petrikovič 2x; Jelínek 1x; Voslař 1x)

Nakonec se nás sešlo pouze osm. V obraně jsme střídali tři zkušené obránce Ondráše, Bobena a na obranu se musel rozpomenout i Kuba. A zvládl to v obraně velice dobře. Do útoku jsme měli dvě dvojce Honzíka Doubravu s Vondrisem a Nikolase s Dominem. V prvním poločase chytal Jelda a do druhého se vystřídal s Nikolasem. Oba dnes podali pěkné výkony jak v bráně, tak i v poli. Od začátku zápasu jsme aktivnější, hned v úvodu se prosazujeme gólově po přesném dlouhém autu a střeleckém zakončení. Rychlý gól soupeře zaskočil a nás naopak povzbudil. Hrajeme s chutí, věříme si, a když se prosadíme i střelecky není co řešit. Zápas jsme měli pod kontrolou a soupeře jsme do vážnější šance nepustili. Dobře dnes rozehrávali oba brankáři, obrana byla bezchybná, obránci dobře kombinovali a podporovali v útoku aktivní běhavé útočníky. Střelecky se dnes prosadili hlavně sváteční střelci a čtyři góly Vondrise také hodně potěšily. Všichni zaslouží velkou pochvalu, bylo to povedené nedělní fotbalové dopoledne. Uvidíme jak si odpoledne povede naše A-čko.

FK Černilov A - Chlumec n. C.   8 : 5 (5 : 3)
(Voslař 3x; Veselovský 2x; Bešík 2x; Mouček 1x)

Jestli se nás dopoledne sešlo osm, tak odpoledne pouze šest. V bráně jsme měli Míšu Cudlína, a v poli bojovalo pět statečných - Martin Mouček, Josef Paulovič, Kuba Voslař, Tomáš Bešík a Lukáš Veselovský. Soupeř měl dvě kompletní čtyřky na střídání, my pouze jednoho hráče! Přesto to kluci zvládli výborně, i když úvod zápasu tomu vůbec nenapovídal. Poměrně brzy jsme prohrávali dva nula a s námi to nevypadalo vůbec dobře. Postupně jsme se dostávali do tempa a dvěma rychlými góly po sobě jsme výsledek vyrovnali. Bohužel po naší chybě jsme pustili soupeře opět do vedení 3:2. Kluci, ale dnes opravdu bojovali, a do poločasu se nám povedlo nejen vyrovnat, ale i otočit výsledek. Parádní obrat. O poločase jsme hlavně řešili jak pošetřit síly, abychom neodpadli fyzicky. Kde kluci brali energii opravdu nevíme, ale vydrželi se soupeřem držet krok až do konce zápasu a ještě navýšit skóre. Byla to parádní podívaná se šťastným koncem v podobě zaslouženého vítězství. Kluci patří Vám velká pochvala, navázali jste na úspěšné dopoledne našeho B-čka, a tak jsme měli fotbalovou radost i odpoledne.