Elévové starší: OKRES - 10. kolo - zápas v Třebechovicích - zasloužená remíza

na hřišti v Třebechovicích
SOUPEŘ: Třebechovice B
SRAZ: v 16:15 na místě
Nominace: všichni, volno mají Hovorka, Veselovský, Bešík, Mouček, Paulovič,  Cudlín
Omluvenky: Lovas, Šůstek, Doubrava, Cejzlar, Sedláček

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - SK Třebechovice B   2 : 2 (0 : 1)
(Voslař 2x)

Dnes se nám měnila nominace ještě na poslední chvíli před zápasem, a tak jsme nakonec hráli v této sestavě: v bráně Briestenský; točili jsme čtyři obránce - Brož, Fibír, Petrikovič, Radil; v záloze pětici - Havel, Havelka, Márta, Štandera, Zídka; a v útoku Voslař. Dnešní zápas byl pro nás opravdu přínosný. Takové zápasy potřebujeme, vyrovnané bojovné utkání s rovnocenným soupeřem. Hrálo se sice trochu v pomalejším tempu, ale nasazení na obou stranách bylo stoprocentní. Snažili jsme se dostávat před bránu soupeře nejen kombinací, ale i rychlými brejky po dlouhých pasech. A občas se nám povedly pěkné akce. Ke dvou gólům jsme přidali i dvě břevna. Je nutné uznat, že soupeř měl také jedno. V prvním zápase máme ale trochu problémy s držením jednotlivých postů, občas to vypadalo jako jedna velká hromada, byli jsme na kupě. Velké široké hřiště nám po zimě v tělocvičně dělalo chvílemi problémy, v záloze musíme víc běhat a pomáhat obraně. Ale když jsme byli v pohybu, a hru roztáhli i do stran, nebylo to na první zápas vůbec špatné. Velká pochvala pro všechny hráče, každý hrál s chutí a nasazením, a na hřišti to bylo vidět.