Elévové - starší OKRES: Domácí zápas s Chlumcem B, zase porážka

Na domácím hřišti
SOUPEŘ: Chlumec B
SRAZ: v 15:45 u kabin

Nominace: všichni, ale volno mají hráči co mají v sobotu výběry (Cudlín, Paulovič, Mouček, Hovorka, Voslař, Jurčenko)

A jak to dopadlo ?

Zle - prohra 0:15 po poločase 0:4.
Sešli jsme se v ideálním počtu 15 - tedy na 2 sedmičky. Ale náš výkon zdaleka nebyl ideální. Pravda soupeř nás nešetřil a přijel i s krajskými hvězdami, ale na to si už v okresní soutěži zvykáme. Hlavně jsem dnes postrádal u většiny našich hráčů chuť hrát a alespoň nějakou bojovnost. Když už nejsme na tom fotbalově jako soupeř musím to dohnat vůlí a bopjovností. Na střídání nás bylo, ale že by se někdo na place vyšťavil, to ne. Vůbec nedokážeme přenést věci z tréninku do zápasu, nepřihrajeme si, děláme naivní chyby typu soupeř naznačí a já se otáčím zadkem nebo nadskakuji, nejsme v pohybu. Zkrátka hrůza běs. Doufám, že jsme si ze zápasu vzali ponaučení, trenéři tedy určitě. Měli jsme i lepší pasáže kdy jsme soupeře zamkli ve vápně, ale když nemáme tu rvavost, tak nedotlačíme do sítě ani balon poskakující po brankové čáře.

Co mne mrzí a znechutilo úplně, koukáme, že hosté přijeli s výborným gólmanem který jim v srpnu vychytal turnaj ve Lhotě pro ročník 2006. No a když se po zápase při podepisování kouknu soupisku, tak zjišťuju, že není žádná 06ka, ale je starší. Nemám raději slov, ale tohle je jedna z věcí které mne opravdu berou chuť fotbal dělat. Strkat kvůli výsledku stařší hráče na soupisku, to dělat nikdy nebudeme.