Elévové starší: Povedený přátelák s Roudnicí v hale v Předměřicích

V úterý 18.11.2014 jsme sehráli další přátelské utkání, které bylo dohodnuto opravdu na poslední chvíli, a tak byly trochu problémy s nominací, resp. ani ne s nominací, ale se sestavou. Z nominovaných vypadl pro nemoc Ondra Brož a z časových důvodů Honza Lorenc. A když Tom Krejza nastoupil za Roudnici, zbylo nám do pole pouze šest hráčů. Díky patří trenérovi a klukům z Roudnice, na každý poločas nám půjčili dva hráče, abychom mohli střídat celé dvě čtyřky.

A jak to dopadlo?

FK Černilov - TJ Sokol Roudnice   14 : 14   (2:3; 8:4; 2:6; 2:1)
(Voslař 4x; Jurčenko 3x; Bešík 2x; Petrikovič 1x; jeden poločas vypomáhající Kutík 3x a Krejza 1x)

sestava: Cudlín - Petrikovič, Hovorka, Voslař, Jurčenko, Mouček, Bešík + každý poločas dva hráči z Roudnice

Opět jsme měli k dispozici 1,5 hodiny ve velké hale, což je pro nás opravdu svátek. Tak dlouho si v hale nezahrajeme ani při celodenním turnaji. Dnes jsme zvládli čtyři dvacetiminutové poločasy. Jak jinak opět nám utekl úvod zápasu, rychle prohráváme o dva góly 0:2 a následně 1:3. Naštěstí se dostaneme do tempa a vyrovnáváme nejen hru v poli, ale i výsledek. K obratu gólově zavelí Tomáš Bešík a David Jurčenko. A když máme na druhý poločas půjčeného Kutíka, který si dal za nás hattrick otáčíme i skóre v náš prospěch. Hraje se rychlý otevřený fotbal, nijak se netaktizuje a jezdí se nahoru dolů. Proti minulému přáteláku se už v hale cítíme lépe, snažíme si přihrát, a opravdu některé kombinace byly pohledné. Na klucích je vidět, že si už pomalu zvykají na rychlý povrch. Držíme si rozestavení, už nelítáme po celé hale jako minule. Na to ostatně při vysokém tempu není ani čas. V průběhu třetí dvacetiminutovky Roudnice otáčí skóre znovu ve svůj prospěch. V poslední čtvrtině prohráváme už zase o dva góly jako v úvodu, ale v závěru dvěma trefami vyrovnává skóre Kuba Voslař. Asi zasloužená remíza, i když nám k ní dnes pomohl i soupeř půjčenými hráči a vstřelenými góly. Ještě jednou díky do Roudnice. Výsledek není opět důležitý, důležitá je předvedená hra. A ta nás dnes znovu potěšila. Velká pochvala pro všechny. Kluci díky. Je vidět, že se konečně fotbalem bavíte. Jen tak dál. Ať Vám to vydrží co nejdéle, a k Vaší pohodě a fotbalovosti se přidávají i další kluci z FK Černilov .