Elévové starší: Sokol cup 2013 Roudnice - celkové 7. místo

KDY: sobota 17.8.2013
KDE: Sportovní areál TJ Sokol Roudnice
SRAZ: nejpozději 8:30 hod. na místě
Nominace: s ohledem na kvalitu soupeřů bereme to nejzkušenější co prázdninový čas, současná forma a zdraví dovolí:
Havelka, Hovorka, Hrnčíř, Kadaník, Krejza, Kvapil, Svatoň, Voslař, Vrabec, mlaďáci Veselovský, Petrikovič

Kontakty na trenéry: Aleš Blažek 603 707 252; Richard Kadaník 606 887 877; Petr Voslař 774 170 301

Čeká nás kvalitně obsazený turnaj pro ročník 2004, který pro nás bude idealní konfrontací před začátkem nové sezóny.

Detaily - propozice: http://sokol-roudnice.webnode.cz/sokol-cup-2013/propozice/
Skupiny včetně videa z losu: http://sokol-roudnice.webnode.cz/sokol-cup-2013/losovani-turnaje/

A jak to dopadlo?

Skončili jsme na celkovém 7. místě. Umístění asi odpovídá našim současným možnostem. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev rozdělených do dvou osmičlenných skupin. Ve skupině nás čekalo sedm zápasů. V prvním zápase jsme hráli pro nás s neznámým soupeřem, od kterého jsme nevěděli co můžeme očekávat. Kluci zápas zvládli dobře, dostali jsme se do dvougólového vedení a i přes to, že se soupeři podařilo skóre srovnat, dvěma dalšími góly jsme zápas rozhodli v náš prospěch. Další soupeře jsme už znali a věděli jsme na čem jsme. Nic jednoduchého, všichni byli kvalitní a silní. Ve druhém zápase nás prověřil domácí tým, se kterým jsme odehráli asi nejlepší zápas na turnaji a moc nechybělo, abychom uhráli cenou remízu. Bohužel jsme v samém závěru utkání inkasovali dvě branky. Kluci se vydali opravdu ze všech sil a bohužel bez přestávky museli nastoupit k dalšímu utkání, kde nás čekal další silný soupeř. Tento zápas nám vůbec nevyšel, únava z minulého zápasu se opravdu projevila a druhá prohra byla na světě. Další čtyři zápasy jsme ve skupině zvládli bez většího překvapení, dvě výhry, jedna remíza a jedna prohra. Celkem jsme ve skupině tři zápasy vyhráli, jeden remizovali a tři prohráli. Skupina byla tak vyrovnaná a zamotaná, že jsme po skočení zápasů ve skupině nevěděli jak na tom jsme. Nakonec při rovnosti bodů v náš prospěch o lepším umístění rozhodlo více vstřelených gólů. Ve skupině jsme skončili na 4. místě, což znamenalo, že jsme hráli se čtvrtým z druhé skupiny o celkové 7. místo. Tento zápas o umístění byl opravdu vyrovnaný a o výsledku rozhodlo nejen fotbalové umění, bojovnost, zbylé síly, ale hlavně srdíčko a větší chuť po vítězství. Byly to nervy až do samého závěru, ale jednogólový náskok jsme udrželi a mohli se radovat z vítězství a celkového 7. místa.

Klukům patří velké poděkování za bojovnost, velké nasazení a kolektivní výkon. Speciální pochvalu zaslouží odvážlivci, kteří se střídali v bráně na pozici brankáře. Všichni víme, na čem musíme ještě zapracovat, ale s takovým nasazením a chutí s jakou kluci hráli, bychom mohli hrát na podzim pěkné zápasy.

Trocha statistiky:

Skupina:

FK Černilov - TJ Přelovice 4 : 2
(Krejza 3x; Kvapil 1x)

FK Černilov - TJ Sokol Roudnice 0 : 2

FK Černilov - Slavoj Skřivany 2 : 6
(Veselovský 1x; Krejza 1x)

FK Černilov - Slovan Havlíčkův Brod 5 : 0
(Kvapil 4x; Krejza 1x)