Elévové starší: Sokol Cup Roudnice 2014 - A-čko na 12. místě a B-čko na 19. místě z 24 týmů

16.08.2014 - 08:15
16.08.2014 - 16:20

KDY: sobota 16.8.2014
KDE: Sportovní
areál TJ Sokol Roudnice
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. na místě (na hřišti ve sportovním areálu TJ Sokol Roudnice)
Nominace: máme hodně marodů, dovolenkářů a hráčů co se ještě neukázali, takže jsme to nějak splácali
Ačko: Strnad
- Palma, Kadaník, Kvapil, Voslař, Svatoň
Bčko: Hovorka - Veselovský, Paulovič, Hrnčíř, Chudý, Havelka, Gušlevský

A jak to dopadlo?

Odkaz na foto: http://liborpavlicek.rajce.idnes.cz/Sokol_Cup_Roudnice_2014/

Dnes nešlo vůbec o výsledky, chtěli jsme se před začátkem nové sezóny rozehrát a zjistit jak na tom jsme. Oba dva naše týmy zaslouží velkou pochvalu, hrály pohledný fotbal, a občas se dařily pěkné kombinace. Kluci makali na 100% a nevzdali to, i když se nám zrovna výsledkově nedařilo.

A-čko:
Dnes jsme dali dohromady staronovou sestavu dvě 2003 Jířa s Palmičem, hostující v Jaroměři Martin K. s Lukášem K., s prozatím přerušenou činností Honza a jediný ze současných starších elévů Kuba. Spolupráce těchto kluků od začátku fungovala, kluci jsou spolu stále sehraní, hned v prvním zápase to dokázali proti Kolínu B, kdy zápas odehráli s přehledem v naši režii a soupeře k ničemu nepustili. Ve druhém zápase nás čekalo silné domácí Roudnické ačko. Hraje se opravdu pohledný vyrovnaný zápas, se šancemi na obou stranách. Po rohovém kopu se dostáváme do vedení, dále se hraje otevřený fotbal se šancemi na obou stranách, po jedné šanci soupeř vyrovnává. Už to vypadá na zaslouženou remízu, když soupeř 10 vteřin před koncem udeřil po druhé. Hodně krutý konec zápasu, ale za předvedenou hru se nemáme za co stydět, naopak velká pochvala. V dalším zápase nás čekalo derby s naším B-čkem. Kluci z B-čka se v derby chtěli předvést a opravdu se jim to povedlo, hráli s velkým nasazením, dostali se i dovedení, ale nakonec rozhodly větší zkušenosti našeho A-čka. Asi jediný zápas, který nám nevyšel herně byl čtvrtý zápas v základní skupině, proti pozdějšímu finalistovi ze Sadské. Skoro celý zápas jsme se bránili na vlastní polovině, nepomohlo ani míchání se sestavou, prostě soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. V posledním zápase základní skupiny proti Opatovicím n. L. jsme opět předvedli, že fotbal hrát umíme, dobře kombinujeme, jsme aktivní, hrajeme s chutí a naše skóre poměrně v pohodě narůstá. Hattrickem se v tomto utkání blýskl Kuba a ještě zařídil penaltu po samostatném úniku. Základní skupinu jsme tedy zakončili vítězně.
Ze třetího místa v základní skupině, se posouváme do nadstavbové skupiny hrající o 1. až 12. místo. Bohužel si sebou neseme dvě prohry ze základní skupiny. V prvním zápase nadstavby nás čekal Xaverov, který svoji základní skupinu vyhrál. Soupeř se dostal poměrně rychle do dvou brankového vedení a s námi to v tu chvíli nevypadalo vůbec dobře, ale kluci ukázali svoji sílu, bojovali, dali do zápasu všechno a dvěma trefami skóre vyrovnali. Po vyrovnání jsme začali mít i převahu, ale opět krutý závěr zápasu, se závěrečným hvizdem v poslední vteřině soupeř strhává vítězství na svoji stranu. Opravdu velká smůla. V dalším zápase nás čekala Chrudim, jak jinak opět v zápase prohráváme, opět díky velké chuti a nasazení vyrovnáváme. Soupeř se ale znovu dostává do vedení, na které už nestačíme odpovědět, i když šance jsme si vypracovali. V samém závěru soupeř skóruje po třetí. V posledním zápase nadstavbové skupiny hrajeme s Přelovicemi, už se na nás začínají trochu projevovat nepovedené výsledky a také únava (celý turnaj máme pouze jednoho na střídání). Hrajeme v křeči, trochu bez myšlenky a nápadu, ale bojujeme do samého závěru, bohužel bez gólového efektu.
S jedním bodem z nadstavbové skupiny nás čeká zápas o 11. a 12. místo. Bohužel se zvučným soupeřem Kolínem A.  Kluci se do posledního zápasu hecli, dali do něho poslední síly a bojovali o vítězství, ale opět se do vedení dostává soupeř. My znovu dokážeme vyrovnat a hraje se od začátku, ale na druhou trefu soupeře už zareagovat nedokážeme. Prohráváme těsně 1:2 a v celkovém hodnocení je z toho 12. místo z 24. týmů.
Všem klukům patří za předvedené výkony velká pochvala a poděkování, hráli jsme až na jedno utkání v základní skupině pěkný a pohledný fotbal, opravdu bylo se na co dívat. Některé výsledky jsou pro nás kruté, ale předvedené výkony nás hodně potěšily. V bráně jak jinak vynikající a čarující Jířa, v obraně jistota Martin K., v útoku rychlík Lukáš K., suprově hrající pro tým Palmič, který hrál útočného obránce, velice dobře zvládnutá těžká pozice spočívající ve střídání v útoku i obraně v podání Honzy a nakonec dnes střelecky probuzený Kuba, který v útoku velice dobře kombinoval. Kluci ještě jednou všem díky za pěkný fotbalový zážitek.

B-čko:
V základní skupině jsme sice nebodovali, ale měli jsme smůlu na to jak byla težká a trochu jsme se sehrávali jako tým. Hned v prvním zápase s výbornou Roudnicí jsme sehráli velmi dobré utkání a domácí favority jsme pozlobili. V dalších zápasech střídavě oblačno. Střídáme výborné momenty se slabšími, točíme se sestavou, abysme pro kluky našli správné posty, takže výsledkově nic moc, ale herně se lepšíme. Máme zápas, který odehrajeme celý na půlce soupeře, ale 3x nám uteče obří kluk a 3x skóruje. Ale nevěšíme hlavy, přeci jen máme v týmu dva kluky z ročníku 2006, takže fyzicky na to opravdu nemáme kde brát.
Skupina o umístění nám ale sedla. Hned do zápasu s Hořicemi jsme překopali sestavu podle toho, kde se komu dařilo a najednou jsme začali fungovat na 120%. Do brány šel Ríša a byl vynikající, na levém beku vyrostl Pepa Paulovič a na pravém to sedlo Chuďasovi i Vondrisovi, vepředu řádil Myšák Hovorka a oba mlaďáci. Bojovnost, kombinace, chuť - všechno se dostavilo a mohli jsme tak rodičům nabídnout výbornou podívanou, kdy po plichtě s Hořicemi přišly 3 jasné a výborně odehrané výhry. Palec nahoru borci !!

Trocha statistiky:

Základní skupina:

A-čko:
FK Černilov A - FK Kolín B   3 : 0
(Svatoň 1x; Voslař 1x; Kvapil 1x)
FK Černilov A - TJ Sokol Roudnice A   1 : 2
(Voslař 1x)
FK Černilov A - FK Černilov B   4 : 1
(A-čko: Kvapil 2x; Svatoň 1x; Palma 1x - B-čko: Chudý 1x)
FK Černilov A - AFK Sadská   1 : 4
(Palma 1x)
FK Černilov A - Opatovice nad Labem   7 : 3
(Voslař 3x; Palma 2x; Kvapil 1x; Kadaník 1x)

B-čko:
FK Černilov B - TJ Sokol Roudnice A   2 : 5
(Chudý 1x; Veselovský 1x)
FK Černilov B - Opatovice nad Labem   1 : 3
(Veselovský 1x)
FK Černilov B - FK Černilov A   1 : 4
(B-čko: Chudý 1x - A-čko: Kvapil 2x; Svatoň 1x; Palma 1x)
FK Černilov B - FK Kolín B   1 : 3
(Veselovský 1x)
FK Černilov B - AFK Sadská   1 : 7
(Veselovský 1x)

Nadstavbové skupiny:

A-čko (skupina o 1. - 12. místo):
FK Černilov A - SC Xaverov   2 : 3
(Voslař 2x)
FK Černilov A - MFK Chrudim   1 : 3
(Voslař 1x)
FK Černilov A - TJ Přelovice   0 : 0

B-čko (skupina o 13. - 24. místo):
FK Černilov B - TJ Jiskra Hořice   1 : 1
(Veselovský 1x)
FK Černilov B - TJ Sokol Roudnice C   2 : 0
(Paulovič 1x; Hovorka 1x)
FK Černilov B - Čelechovice/TJ Smržice   2 : 0
(Veselovský 1x; Hovorka 1x)

O 11. a 12. místo:
FK Černilov A - FK Kolín A   1 : 2
(Kvapil 1x)

O 19. a 20. místo:
FK Černilov B - TJ Sokol Stěžery   3 : 0
(Hovorka 2x; Paulovič 1x)

Celkové pořadí:
1. Nové Město nad Metují
2. AFK Sadská
3. Rovensko pod Troskami
4. TJ Sokol Roudnice A
5. SC Xaverov
6. TJ Sokol Hořiněves
7. TJ Přelovice
8. TJ Slavoj Skřivany
9. 1.FK Příbram
10. MFK Chrudim
11. FK Kolín A
12. FK Černilov A
13. TJ Jiskra Hořice
14. Slovan Havlíčkův Brod
15. Nový Hradec Králové
16. FK Kolín B
17. Opatovice nad Labem
18. TJ Sokol Roudnice B
19. FK Černilov B
20. TJ Sokol Stěžery
21. Olympia Hradec Králové
22. Čelechovice/TJ Smržice
23. TJ Sokol Cítov
24. TJ Sokol Roudnice C

____________________________________________________________________________________________


Plán je aby ve finále hrálo naše Ačko s naším Bčkem, ale hlavně si chceme akci užít a slušně si zahrát.

Máme přihlášené dva týmy. Čeká nás kvalitně obsazený turnaj pro ročník 2004 a mladší (dívky 2003 a mladší; možnost startovat na jednu soupisku 3 chlapci narození 2003), který pro nás bude ideální konfrontací před začátkem nové sezóny.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a jídlo na celý den (v případě potřeby je možno koupit na místě v bufetu).

Základní informace:
- 8:45 hod. slavnostní zahájení s účastí všech týmů
- celodenní turnaj (cca do 16:20 hod.)
- hrací doba: 1 x 13 minut
- počet hráčů: 4 + 1

Rozpis našich zápasů v základní skupině A:
09:00 hod. TJ Sokol Roudnice A - FK ČERNILOV "B"
09:30 hod. FK ČERNILOV "A"
- FK Kolín B
09:45 hod. FK ČERNILOV "B"
- Opatovice nad Labem
10:00 hod. TJ Sokol Roudnice A - FK ČERNILOV "A"
10:30 hod. FK ČERNILOV "A" - FK ČERNILOV "B"
11:15 hod. FK ČERNILOV "A" AFK Sadská
11:30 hod. FK ČERNILOV "B" FK Kolín B
12:00 hod. AFK Sadská - FK ČERNILOV "B"
12:15 hod. Opatovice nad Labem - FK ČERNILOV "A"
a dále nadstavbová část podle toho jak se nám bude dařit v základní skupině.