Elévové starší: Stěžery 2. kolo nadstavby - A-čko skončilo na 2. místě; B-čko vyhrálo druhý zápas po sobě

SOBOTA - 2 zápasy ve Stežerách - POZOR ZMENA - Ačko už hraje od 12ti

9:00 soupeř Třebeš C - sraz v 8:30 na místě
nominace: Doubrava, Breistenský, Sedláček, Jelínek, Zídka, Márta, Brož, Petrikovič, Radil, Štandera, Podolský

12:00 soupeř Třebechovice - sraz v 11:30 na místě
nominace: Cudlín - Fibír, Hovorka, Mouček, Paulovič, Voslař, Bešík, Svatoň, Havelka
+ pokud ještě nekdo vypadne, tak někdo z ranní party

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš C   10 : 4
(Petrikovič 5x; Brož 3x; Márta, Jelínek)
Užitečné přípravné utkání kde jsme si pěkně zahráli. Velkou kvalitu předvedli oba Ondrové a moc se mi líbil výkon Karlose a Domina.Výsledek není podstatný. Hlavně jsme kluky různě posunovali po postech ať si vyzkoušejí něco nového. Dokonce jsme vyfasovali červenou kartu a vyzkoušeli si hru v oslabení (lepší teď než někde v mistrovském zápase). Supr škola.

FK Černilov A - Třebechovice A   5 : 10 (3 : 3)
(Voslař 2x; Krejza 2x; Bešík 1x)
Dnes jsme hráli poslední zápas Zimní Stěžerské ligy, přímý souboj o 1. místo. Byl to souboj zatím dosud neporažených týmů. Bohužel nám ale finále nevyšlo, a první prohra přišla v nejméně vhodnou chvíli. Od začátku se hrál pěkný bojovný fotbal, plný osobních soubojů. Bolelo to na obou stranách, ale to k dnešnímu modernímu fotbalu patří - hrát tvrdě, ale ne záludně. Až na jednu chvíli, kdy jsme na začátku druhého poločasu vedli 4:3 jsme tahali za kratší konec provazu. Pořád jsme dnes pouze dotahovali, v prvním poločase jsme dokázali ještě smazat dvěma rychlými góly náskok soupeře 1:3. Ve druhém jsme se dostali i do vedení, ale rychle zase prohráváme 4:5. Ještě jednou se nám podařilo vyrovnat. To ale bylo z naší strany vše, posledních sedm nebo osm minut jsme vůbec nezvládli. Úplně jsme odpadli a na dvougólový náskok soupeře jsme už nedokázali zareagovat. V závěru nám dal soupeř ještě další tři branky, a tak je výsledek až příliš krutý. Kluci hráli obětavě, bojovali. Určitě zaslouží velkou pochvalu, ale dnes nám chyběla jiskra, chuť se porvat o výsledek a vyhrát, zkrátka to fotbalové srdíčko. Na soupeři byla právě ta větší chuť znát. Soupeři k 1. místu upřímně gratulujeme, vyhrál dnes zaslouženě. VELKÉ PODĚKOVÁNÍ A POCHVALA všem za celý průběh Zimní Stěžerské ligy, DRUHÉ MÍSTO ze čtrnácti týmů JE PARÁDNÍ VÝSLEDEK. Kluci díky Vám, a ať se Vám daří i v průběhu celého jara venku na trávě.