Elévové starší: Stěžery 5. kolo

V týmu máme velkou marodku a když se k tomu přidalo páteční volno a několik borců odjelo na lyže, tak jsme z party 25 hráčů dali dohromady jen 9 jakž-takž zdravých borců. Takže rozhodnutí jestli odehrát zápasy bez střídání na dvě party nebo s jednou partou komplet nebylo složité. Rozhodli jsme se odehrát s jednou partou vše, kluci si mají šanci odpočnout a hlavně máme s kým hrát, kdyby se někdo zranil nebo nedorazil.

Sestava: Jelínek - Radil, Brož, Krejza, Voslař (dorazil v půlce prvního zápasu) - Hovorka, Zídka, Márta, Havelka

Černilov B - Třebeš B 14:3
(Krejza 7x, Hovorka 2x, Havelka 2x, Voslař 2x, Márta)
Soupeř dorazil s opravdovým Bčkem, takže jsme měli celou dobu herně navrch. Pravidelně jsme střídali a kluci se na hřiště těšili.

Černilov A - Třebechovice B 6:2
(Krejza 2x, Voslař 2x, Márta 2x)
Druhý zápas byla dřina. Soupeř byl velice bojovný a snaživý. My už jsme měli něco v nohách, takže chyběla lehkost a hráli jsme zodpovědně a trpělivě. Hlavně na konci první půle už kluci mleli z posledního a soupeř nám hodně zatápěl, ale Jelda byl na místě a předvedl několik zázračných zákroků. V druhé půli jsme ale našli poslední síly a zápas dohráli zodpovězdně. Za stavu 3:2 předvedl senzační střídání Karlos, dal dva pěkné fíky a zápas rozhodl.

Dobrá práce, všechny chválím.
Moc děkuji všem statečným, kteří dnešek zvládli odehrát.