Elévové starší: Turnaj v Předměřicích - 5. místo

06.03.2011 - 00:00

KDY: neděle 26.2.2011
hala Předměřice (tam co bylo halové přebory)
SRAZ + Nominace: upřesníme na tréninku

Druhá půlka našich borců se dnes zůčastnila kvalitního turnaje v Předměřicích.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Předměřice 4:0 (Horák, Jukl, Flégl, Kadaník)
Jasná záležitost, domácí se mockrát přes půlku nedostali. Hru komplikoval gumák, se kterým se hrálo, po zápase jsme po zbytek turnaje prosadili naši sálovku, aby se hrál fotbal a ne pong-pong.

Černilov - Třebeš 1:2 (Horák)
Hodně nešťastný zápas. Naši soupeře k ničemu nepustili a byli lepším týmem, ale dojeli na koncivku. Martin šel sám 2x na gólmana a Hynďa nastřelil tyč. Soupeř v podstatě nevystřelil na bránu a využil toho, že Vašek v brance nemá zkušenosti a jen zaskakoval za Vojty, takže ze dvou nešancí skóroval. Remiza by nám nakonec k postupu do semifinále stačila ...

Černilov - Náchod 0:5
Absolutně nejlepší tým turnaje nás zaslouženě vyprovodil. Z naší strany výkon nebyl špatný, ale nutno uznat, že soupeř byl lepší. Nakonec naši borci s Náchodem ještě uhráli nejpřijatelnější výsledek ze všech.

Černilov - Kobylice 6:0 (Flégl 4x, Jukl, Horák)
Naši se rozehráli, po klobásce probral se Hýňa, který celý víkend marodil. Takže na naší straně přibyla kombinace a krásné góly.

Zápas o celkové 5. místo:
Černilov - Kunčice 9:1 (Flégl 3x, Jukl 3x, Horák 2x, Žídková)
Kunčice nepostoupily do semi díky skóre - měli stejně bodů jako jako FC HK a Chrudim a hrály slušný fotbal. Nicméně je naši borci ve velkém stylu totálně vyprovodili a několikrát si vysloužili potlesk na otěvřené scéně. O to víc mrzí smolný zápas s Třebší, s odpoledními výkony šlo dojít daleko.

Turnaj_st_el-2011-03-6_Predmerice.doc70.5 KB

Jsou tadyk.