Elévové starší: Zimní liga Stěžery - 1. zápas, 12:9 - z jasné výhry byly ještě nervy

08.01.2011 - 15:00
08.01.2011 - 16:00

KDY: sobota 8.1.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Hořice 12:9

V sobotu 8.1. od 15 hod již hrajeme 1.kolo Stěžerské zimní ligy! Přijeďte všichni, kdo můžete. Sraz na místě je ve 14:30. Nezapomeňte si s sebou kromě standardního zápasového vybavení (chrániče+pití) vzít i tepláky. Hraje se sice na umělé trávě, ale moc trávy tam už není .... VK

A jak to dopadlo ?

Naši začali ve velkém stylu. Soupeře, hrajícího kraj začali doslova válcovat a díky pěkným akcím do poločasu vedli 8:1. Při chuti byl zejména Rooney, který vsítil v první půlce hned 5 branek. Soupeř byl jalový, když už se dostal na dostřel, tak nemířil přesně. Zkrátka kočka - myš. Po půlce začali, jak skončili, hned z kraje zvýšili na 10:1 a pak neuvěřiteně vypnuli. Vidina vysokého vedení je ukolébala, každý si chtěl dát gól, každý si to chtěl uhrát sám, ale soupeř hodně přidal, přitvrdil (místy i nad rámec pravidel) a nikdo moc nebráníl. Hořice vycítily šanci a nechali hrát hlavně silnější hráče, často chodily vcelku pravidelně 2 na 1 nebo 3 na 2 a navíc výrazně se zlepšily v koncovce. Když se k tomu přidají naše hrubky (2-3 vlastnenci) a mraky zahozených šancí, tak moc nescházelo a luxusní náskok jsme promarnili.

Naše branky: Jukl 5x, Flégl 4x, Horák 2x, Kadaník