Elévové starší: Zimní liga Stěžery - 3. zápas, prohra 8:9

22.01.2011 - 16:00

KDY: sobota 22.1.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Dohalice 8:9 (3:5)

Další zápas ve Stěžerách nás čeká opět v sobotu 22.1. od 15hod. Sraz na místě ve 14:30, kromě bot na umělou trávu a chráničů si nezapomeňte tepláky. Nominace:všichni kdo si chce zahrát.

A jak to dopadlo ?

Dohaličtí si po třech porážkách evidentně chtěli trochu spravit chuť a na dnešní zápas povolali i starší kamarády, takže oproti poslednímu duelu předměřické hale na přeborech (5:0 pro naše borce), to byl soupeř, který měl dnes navrch. Od začátku byli lepší - fotbalovější, důraznější a rychlejší. Naši spíše bránili a za poločasový výsledek 3:5 museli být rádi.
V druhé půlce přišlo z naší strany zlepšení, nebo soupeř, který měl jen 2 hráče na střídání (naši asi 6) trochu přestával běhat. Takže už se hra srovnala a i šancí jsme si vytvořili dost. Naši otočili a ještě 2 minuty před koncem vedli 8:7, pak jsme spálili 2 tutovky a soupeř ze dvou rychlých kontrů zápas otočil - 9. gól padl pár vteřin před koncem. Škoda, ale soupeř si za předvedenou hru vyhrát zasloužil. Klukům a holce chyběla hlavně větší dravost, rychlejší start na balon  a přihrávka.
Škoda že dnes nemohli nastoupit Marťa Flégl s Romčou, jejich důraz chyběl.
Asi největší pochvalu z našeho týmu zaslouží Vojta Rejtar, který náš tým hodně podržel a dlouhým výkopem se o několik našich branek zasloužil.

Střelci branek: Jukl 3x, Horák 2x, Kadaník 2x, Mach