Elévové starší: Zimní Stěžerská halová liga - o umístění - 3. zápas - předvedený výkon mrzí

23.03.2014 - 08:40
23.03.2014 - 10:00

KDY: neděle 23.3.2014
KDE: umělá tráva v nafukovací hale ve Stěžerách
SRAZ: nejpozději 8:40 hod. na místě (v nafukovací hale ve Stěžerách)
Soupeř: Kobylice
Nominace: Fibír, Havelka, Hovorka, Jelínek, Slezák, Sovák, Štandera, Voslař, Vrabec, Zídka
Omluveni:
Krejza, Svatoň

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Kobylice   2 : 9 (1 : 3)
(Fibír 1x; Vrabec 1x)
Bohužel ani naše poslední vystoupení v Zimní Stěžerské lize nepřineslo zlepšení. Opět prohra, ta by ani tak nevadila, i když je samozřejmě lepší a radostnější vyhrávat. Ale co hodně mrzí je předvedený výkon. Není vidět chuť, nasazení. Vůbec neběháme a už asi po třetí za sebou nás porazil soupeř pouze s jedním hráčem na střídání! My jsme dnes měli dvě kompletní pětky, střídali jsme i brankáře. Stejně nejsme schopní soupeře uběhat. My se ani o to totiž nepokusíme. Soupeř dnes také neoplýval fotbalovou dovedností, jako my, ale přišel si zahrát fotbal s chutí pro zábavu. Do zápasu dal srdce a bojovnost. A to úplně stačilo. Možná se mýlím, ale připadá mě, že někteří z nás snad ani hrát fotbal nechtějí, nebo si myslí že to nemá cenu. Zápas se sám neodehraje. S takovým přístupem nemůžeme uspět. Doufám, že se mýlím, a už v úterý na tréninku a v dalším zápase mě přesvědčíte o opaku. I po prohře můžeme mít radost z fotbalu, pokud dáme do zápasu všechno a odmakáme ho. Ale hlavně vy kluci musíte mít chuť, přijít si zahrát fotbal pro radost, protože Vás to baví, protože vy kluci chcete, ne že musíte přijít, protože je zápas. A ne krčit rameny, když se Vás na něco trenéři zeptají. Hrát fotbal z povinnosti k úspěchu nepovede.

___________________________________________________________________________________

Nezapomeňte bílé tréninkové dresy KiK, vhodné boty na umělou trávu (nejlépe turfy, připadně sálovou obuv nebo kopačky), chrániče, brankáři rukavice, doporučujeme tepláky a slabší prstové rukavice proti popálení při pádu na umělé trávě.

Čeká nás jeden zápas, hrací doba 2 x 25 minut.