« Neděle 11. Květen 2008 »
Začátek: 10:00
Konec: 12:00

KDY: neděle 11.5.2008
KDE: Na hřišti FK Černilov [doma]
ZÁPASY: Černilov - Jaroměř B, Černilov - Hořice
SRAZ: 9:15 v kabinách

Rozhodčí: Bačo, Hušek
Informace před zápasy:

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník.

Výsledek:
Černilov - Jaroměř B 1:2
(Flégl)

Začátek: 17:00
Konec: 18:48

KDY: nedělě 11.5.2008
Na hřišti v Přepychách
ZÁPAS: SK Přepychy - FK Černilov 2:2

Info před zápasem: Další existenční zápas proti tradičnímu soupeři který má shodné starosti se záchranou v krajském přeboru. Doufejme, že naši hráči potvrdí vzestup formy a budou pokračovat v dobrých výsledcích z minulých kol. Proti nim se postaví na podzim ještě hráč Černilova Tomáš Petera, který se před jarní sezónou vrátil do svého mateřského celku.

Začátek: 17:00
Konec: 18:45

KDY: neděle 11.05.2008
Na hlavním hřišti FK Černilov

ZÁPAS: FK Černilov B - Libřice 2:2
VSTUP: 15,- Kč
Zveme všechny příznivce fotbalu na místní derby a věříme,že nás v tomto zápase příjdete podpořit co v největším počtu.
Informace z webu OFS:
Domácí v poslepované sestavě se v tradičním derby po zásluze rozešli se svým soupeřem před početnou návštěvou smírně.