« Středa 28. Květen 2008 »
Začátek: 16:30
Konec: 18:15

Ve středu 28.5. sehraje přípravka další zápas. Soupeřem nám bude přípravka Sokola Stěžery. Utkání se hraje ve Stěžerách od 16.30.

Sraz před kabinami v Černilově je 15.45 nebo přímo na hřišti ve Stěžerách v 16.15 hodin.

Hráči si veznou tradičně kopačky, chrániče, gumičky na stulpny, pití a nepromokavou bundu.

Nominovaní jsou všichni hráči přípravky + Tomáš Kadaník, Štěpán Jukl a dosud neurčený hráč do branky z mladších elévů.

info po zápase:

V zápase byl náš soupeř fotbalovější, jeho tréninkové možnosti v zimě jsou proti nám nesrovnatelné (nafukovací hala s umělým povrchem proti naší piditělocvičně ve škole). Výsledek není v této kategorii důležitý a tak několik momentů potěšilo. Střelecká úspěšnost Natálky Žídkové, fotbalovost nejzkušenějších hráčů Štěpána Jukla a Tomáše Kadaníka. Z mladších potěšil výkon Vojty Hovorky a malého rebela Davida Jaroše.