ZÁPASY: Černilov - Kunčice, Černilov - Chlumec
SRAZ: 8:15 v kabinách

Rozhodčí: Bačo, Hušek
Nominace: Žaba 2x, Rejnek, Gajdoš, Roubal, Daněk, Horák, Flégl, Kadaník, Věcek, Hynek, Drešer, Beneš, Jukl
Informace před zápasy:

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník.

Výsledek:
Černilov - Kunčice 3:0
(Daněk 2, Horák)

Černilov - Chlumec 2:1
(Daněk, Horák)

Komentář:

Smekáme před hráči za dnešní výkon. V krutém vedru ze sebe dostali maximum.
V prvním zápase jsme začali aktivně s jistou obranou. Hodně se prosazoval Kuba Roubal na pravé straně, dobře pracovala zaloha a když se povedlo Lukimu 2x skorovat byl zapas rozhodnut. Po pauze jsme stáhli nejzkušenejší borce do obrany a nechali lítat zbytek, rezultoval z toho gól na 3:0, když chladnokrevně zakončil Hynek a příjemné zjištění, že opory si mohly odpočinout.
S Chlumcem to byl prestižní duel. Doufali jsme, že to bude duel o třetí místo, ale bohužel se Chlumci povedlo porazit Předměřice a třetí místo je jejich. Body jsme si ztratli už dřív. Klukům jsme to ale neřekli a tak hráli jako život. V prvním poločase soupeře zmáčkli, ale bez gólového efektu. Následne nechali hrát soupeře a dostali první gól. Po poločase se kluci hecli a sehrali báječné představení a otočili na 2:1, i když už se v tom parnu těžko dýchalo. Nebylo to jen o jednom hráči, ale hráli výborně skoro všichni. Honza Drešer se rval, Luki s Hýňou a Jéňou kombinovali a Tom Gajdoš to jistil. Snad jim to vydrží.

Začátek: 17:00
Konec: 18:45

KDE: Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Česká Skalice
VSTUP: 20,- Kč

FK Černilov - Jiskra Česká Skalice 1 : 1 (1 : 1)

branky: Martin Šmíd (42') - Pavel Sedláček (2')

rozhodčí: Jiří Malý - Marian Otava, Jaromír Styblík