Úterý 10. Červen 2008
Začátek: 16:30
Konec: 18:15

Odvetný zápas sehrajeme se Stěžery doma v úterý.

Sraz v 16.00 hodin v kabinách.

Výbava tradiční: kopačky, chrániče, gumičky na stulpny, dostatek pití (horké počasí), nepromokavé bundy (možnost bouřek).

Utkání se zúčastní všichni členové přípravky + Tomáš Kadaník, Štěpán Jukl a Martin Hynek z mladších elévů.

Info po zápase:

Sobota 14. Červen 2008
Začátek: 14:30
Konec: 16:30

KDY: Sobota 14.06.2008
Ve Lhotě p./L.
ZÁPAS: LHOTA pod L. B - ČERNILOV B 2:3

Informace před zápasem:

Soupeř má jen 3 body na předposledního, takže do zápasu půjde určitě naplno. My můžeme hrát v klidu, pohoršit v tabulce si nemůžeme. V případě úspěchu máme šanci se posunout před Libřice na 5. místo.

Informace z webu OFS:

Neděle 15. Červen 2008
Začátek: 00:30
Konec: 10:30

KDY: neděle 15.6.2008
KDE: Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov - Předměřice
SRAZ: 9:00 v kabinách

Informace před zápasem:

Jde o zápas ročníku 2000 a mladších. Tedy mladších elévů pro sezónu 2008/2009.

Nominace:

Jakub Žaba - do kasy, Kuba Hovorka je mimo
Z aktuálních mladších elévů: Martin Hynek, Tomáš Kadaník, Roman Věcek, Hynek Horák, Martin Flégl, Štěpán Jukl, Vojta Plhal
Z přípravky: Natálka Žídková, Václav Mach, Vojta Šmied, Matěj Obzina, Dominik Hroneš, Jakub Kvapil, Hubert Horák

Výsledek:

Není důležitý. Sešli jsme se kromě Marti Flégla všichni a dobře si zahráli, to je důležité. Na rozdíl od soupeře, který před zápasem napočítal jen 5 hráčů. Proto doplnil kádr od 3 hráče ročníku 1999, kteří hráli předzápas, aby byli komplet.
Za předvedený výkon zaslouží všichni pochvalu. Na stoperu hrál Tomáš velmi jistě, Roman na beku příjemně překvapil chutí hrát, Vašek se v záloze ukázal a našli jsme opravdu ostrou dvojici útočníků. Samozřejmě je i na čem pracovat - na důrazu a výbušnosti, úkolech jednotlivých postů i technice.
Příjemné zjištění pro nás bylo i to, že o góly se podělilo hodně hráčů, diváka jistě potěšila luxusní kombinace na druhý gól: Hynek - Šťepánek - Náťa a její nekompromisní koncovka. Do nové sezóny to bylo hezké vykročení.

Začátek: 08:30
Konec: 09:30

KDY: neděle 15.6.2008
KDE: Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov - Předměřice
SRAZ: 8:00 v kabinách

Informace před zápasem:

Jde o přípravný zápas ročníků 1999 a 1998. Tedy týmu starších elévů pro příští rok.

Začátek: 10:00
Konec: 17:00

V neděli 15.6 se od 10-ti hodin na hřišti koná rozlučka mladších žáků se sezónou. Zveme rodiče a děti, plánuje se zápas rodičů proti dětem, příjemné posezení u opékaného masa a sledování mistrovských zápasů dorostu a Áčka

Začátek: 17:00
Konec: 18:45

KDY: neděle 15.06.2008
na domácím hřišti
ZÁPAS: Černilov - Nová Paka 6:5

Informace před zápasem:

Poslední zápas sezóny sehraje naše A-mužstvo proti soupeři kterému již o nic nejde. Naopak naše mužstvo stále bojuje o záchranu. Lze si jen přát, aby skutečně bojovalo a odčinilo matný výkon z posledního zápasu v Libáni.

Sobota 5. Červenec 2008
Začátek: 12:00
Konec: 12.07.2008 - 10:00

O čem to je: Jednak je to odměna pro kluky za výbornou práci v sezoně a zároveň i příprava na podzim. Napilujeme, na co nebyl v sezoně čas, utužíme kolektiv, ale taky se hodně pobavíme.
Cena: 1.800,- zahrnuje ubytování, plnou penzi, pitný režim a výlety, první den
Přihlášky: Během dubna u svých oblíbených trenérů. Do konce května bychom pak vybrali peníze.
Další informace: Máme rezervováno 30 míst, to je bohatě s rezervou pro všechny hráče, trenéry a doprovod. Nečekejte nějaký drsný drill, zaměření bude na fotbalové dovednosti a komplexní rozvoj celého těla převážně formou soutěží. Nebudeme jen na hřišti, ale i na výletech, v bazénu atd.

Co nezapomenout :
kromě standardního oblečení i věci na trénink ven, věci na trénink do tělocvičny [hlavně sálovky], vybavení na výlet [i pro případ horšího počasí + batůžek a lahev na pití], plavky a osušku na koupání, pro jistotu opalovací krém, ručník, vybavení na denní hygienu, čepici, na spaní raději teplejší pyžamo, přezůvky do chaty, léky pokud nějaké berete, případně nějakou oblíbenou hru nebu knižku, kopii zdravotní průkazky
peníze a mobil - není nutné [ale to už necháváme na vás], v ceně je plná penze s pitným režimem i výlety, sladkostí berem dost jako ceny do souteží a turnajů

Neděle 6. Červenec 2008

Pondělí 7. Červenec 2008