Události

Sobota 1. Listopad 2008
Začátek: 10:00
Konec: 11:30

KDY: sobota 1.11.2008
KDE:
Na hřišti TJ Jiskra Jaroměř
ZÁPASY: Černilov - Roudnice, Černilov - Lhota p.L.
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
Rozhodčí: Markvart, Dostál

Začátek: 11:45

Přijďte povzbudit naše borce.

Neděle 2. Listopad 2008
Začátek: 12:00
Konec: 13:30

Na hřišti Černilova ve 12hodin proti FC HK, sraz opět hodinku před zápasem

Začátek: 14:00
Konec: 16:45

KDY: neděle 2.11.2008
KDE:
Na hřišti 1.FK Nová Paka
ZÁPAS: 1.FK Nová Paka - FK Černilov 4 : 0

ČK: Maryanďuk, Plášil !!!!!!!

Podrobnosti:

Začátek: 14:00
Konec: 15:45

KDY: neděle 2.11.2008
KDE:
Na hřišti Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Nové Město 2:1  (1:1)

branky: Radek Imlauf, Pavel Jukl

žluté karty: 0:1

sestava: Jan Maléř - Martin Holeček (46' Jiří Havlas), Petr Hrubý, Libor Hynek, Martin Hryzlík - Jan Pokrupa (65' Pavel Petrásek), Tomáš Schwarzer, Luboš Veselovský, Vojta Hrubý - Vašek Tarantík (46' Pavel Jukl), Radek Imlauf 

Sobota 8. Listopad 2008
Začátek: 11:45
Konec: 13:30

Předzápas jarního kola.

Začátek: 14:00
Konec: 16:45

KDY: neděle 9.11.2008
KDE:
Na hřišti FK Trutnov
ZÁPAS: FK Trutnov - FK Černilov 5:0

V posledním zápase podzimu se náš tým představil na hřišti exdivizního Trutnova. Soupeř potvrdil kvality, byl lepší a když jsme i ve slátané sestavě neproměnili jasné šance, odjeli jsme poraženi. Pozitivní je, že po delším čase jsme absolvovali zápas bez červené karty a bez zranění .

Neděle 16. Listopad 2008
Začátek: 09:00
Konec: 14:00

KDY: neděle 16.11.2008
KDE:
Sportovní hala Předměřice, kousek od hřiště (stejná jako minulý rok)
ZÁPASY: níže
SRAZ: 8:45 u kabin nebo 9:15 na místě
NOMINACE: uvidíme na trénincích jak na tom budem zdravotně, ale když nebudeme postupovat tak odehrajeme 30 minut v 5+1, takže nebudeme brát max. počet lidí, aby si zahráli jen pár minut, vidíme to na 8-9 lidí

Pondělí 17. Listopad 2008
Sobota 29. Listopad 2008
Začátek: 14:00
Konec: 15:00

KDY: sobota 29.11.2008
KDE:
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Dohalice
SRAZ: 13:00 u kabin nebo 13:30 na místě
Nominace: na posledním tréninku se nahlásili:
gólman: Kuba Hovorka (nezapomeň rukavice)
1. pětka: Roman Věcek, Tom Kadaník, Hynek Horák - K, Marťa Flégl, Štěpán Jukl
2. pětka: Bertík Horák, Vašek Mach, Vojta Šmied, Mates Obzina, Vojta Plhal
případné změny hlaste svým "oblíbeným" trenérům