« Neděle 09. Srpen 2009 »
Začátek: 17:00
Konec: 18:45

KDY: neděle 9.8.2009
Na hřišti FK Trutnov
ZÁPAS: FK Trutnov - FK Černilov 2:0

První zápas nového ročníku odehraje naše A-mužstvo na hřišti soupeře v Trutnově. Trutnovští borci budou v této sezoně opět usilovat o návrat do divize. Letní změny v jejich kádru:
Příchody: Kejzlar (Červený Kostelec) – přestup, Kuneš (Broumov) – prodlouženo hostování, jedná se o hostování odchovance D.Musila (1990 - FC HK ), s mužstvem se začal připravovat i M. Korda (1989 – host. z FK Poříčí )
Odchody: Machalík (Mladé Buky) – konec hostování, J. Makovský (hostování Horní Staré Město).

Za nás jsou připraveni nastoupit: Maryanďuk, Voltr, Zumr, Tykva, Urban, Schwarzer, Šrámek, Novák, Matoušek, Hušek, Hrubý J., Jelen, Suchov, Tarantík, Mindek, Petrásek

Začátek: 17:00
Konec: 18:45

KDY: neděle 9.8.2009
Na tréninkovém hřišti FK Černilov B
ZÁPAS: FK Černilov B - Kobylice B 0:2

V prvním utkání se "Benfika" utká doma s rezervou Kobylic. Přijďte se podívat, jestli naváží na výborné výkony z konce minulé sezóny.
POZOR: hlavní hřiště je ještě v rekonstrukci, zápas proběhne na zadním (tréninkovém) hřišti.