Branky: 2x Jan Žaba, 2x Kundrt, 2x Kadlec, 2x Flégl, Dědek

SESTAVA:Gernat-Jakub Žaba-Lamla-Žídková-Kadlec-Jan Žaba-Kundrt-Flégl

KDY: neděle 23.10.2010

KDE: Na hřišti SK Libčany

ZÁPAS: SK Libčany - FK Černilov 0:5 (0:0)

BRANKY: Čapek Patrik 2, Zelenka Tomáš, Volter David, Kekelák Lukáš

V prvním poločase jsme nehráli dobře. Nedařila se nám kombinační hra a soupeře jsme nepřehrávali do té míry, jak se očekávalo. Byl to zase zápas o první brance, která by nás uklidnila, a náš výkon by se výrazně zvedl. Bohužel se nám ji nedařilo dát.  Největší příležitost ke skórování měl Patrik Čapek po samostatném úniku. Vyložené šance měli i další hráči, ale bohužel i oni selhali. Soupeř se dostal k několika střelám, ale ty nebyli nebezpečné. Do kabin se tudíž šlo za stavu 0:0.

Branky: 24´ Němeček, 78´ Kult - 46´ Placák, 64´ Petrásek, 87´ Filip

Sestava : Dušek - Zumr, Hrubý Vojtěch, Fišer, Schwarzer - Hrubý Jan, Hušek, Placák, Petrásek - Savočka (75´ Olšák), , Štěnička (49´
Štěpánek)

V bojovném a vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo na stranu našich borců, když Honza Filip skóroval 3 minuty před koncem.