Začátek: 10:00
Konec: 11:50

KDY: neděle 3.10.2010
Na hřišti v Malšovicích
ZÁPASY: Černilov A - Malšovice, Černilov B - Třebeš C, Černilov A - Třebeš C, Černilov B - Malšovice
SRAZ: 9:00 u kabin nebo v 9:30 na místě
NOMINACE: všichni + posily z přípravky

A jak to dopadlo:  na dnešek se omluvily Kosinky a Míša Palma, ale díky posilám z přípravky jsme měli dost lidí i na střídání

A-čko hrálo ve složení Honza Lankaš, Vojta Hovorka, Náťa Rejnková, Mates Urban, Dominik Hroneš, Dan Haft.
B-čko hrálo ve složení: Jirka Strnad, Tom Drešer, Míša Hovorka, Ondra Havelka, David Hrdina, Martin Kadaník, Kuba Voslař.

Výsledky, nejsou podstatné, ale zhruba:

Černilov A - Třebeš C 8:0 (poločas 4:0)
(Hroneš 4x, Urban, Lankaš, Hovorka, Haft)

Konec: 12:00

Na hřišti v Urbanicích
ZÁPASY: FC HK Žákyně - FK Černilov - 0:4 (0:2)

Sestava Černilova: Dušek - Zumr, Hrubý V., Fišer,
Schwarzer - Petrásek (90' Pavlík), Placák, Hušek, Savočka (80' Havlas) - Olšák, Štěnička (70' Štěpánek)

Na hřišti v Novém Městě
ZÁPAS: Nové Město - FK Černilov 1:1

Sestava : Voltr L., Voltr M. (55' Fibiger P.), Holeček M., Čapek P., Hofman T., Šmied M., Volter D., Fibiger R., Hejzlar P., Církva D., Halva L.

Již ve druhé minutě utkání jsme inkasovali branku z rohového kopu 1 : 0. Až do 30. minuty se odehrával průměrný zápas, avšak naši borci poté převzali iniciativu i za silnějšího protivětru a začali předvádět kombinační hru po zemi. Soupeř hrál pouze nakopávanou a to nám pomohlo zapojit se do hry. Opět nás trápila koncovka a odhodlání ke střele.