« Sobota 30. Říjen 2010 »
Začátek: 10:00

Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Slávia HK, Černilov B - Předměřice, Černilov A - Předměřice, Černilov B - Slávia HK
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

Čeká nás náročný víkend, protože v neděli zajíždíme do Roudnice. Věřím, že to zvládneme.

A jak to dopadlo:

Vzhledem k prázdninám a nemocem, jsme tentokrát měli chudší střídačku, ale i každý z týmu měl na střídání. Počasí vyšlo, takže kvalitní kopané nic nebránilo.

A-čko hrálo ve složení Jirka Strnad, Vojta Hovorka, Klára Kosinová, Mates Urban, Dominik Hroneš, Dan Haft.
B-čko hrálo ve složení: Léňa Kosinová, Míša Hovorka, Náťa Rejnková, David Hrdina, Martin Kadaník, Ondra Havelka a Martin Novotný.

Začátek: 12:30
Konec: 13:30

Na hřišti ve Malšově Lhotě
ZÁPASY: TJ Sokol Malšova Lhota - FK Černilov 1:5

Branky: 2x - Horák, 2x - Dědek, Jan Žaba

Sestava: Gernat-Jakub Žaba-Žídková-Rejnek-Horák-Jan Žaba-Beneš-Dědek

Střídali: Flégl, Šmied

Začátek: 14:30
Konec: 16:15

Na hřišti v Sendražicích
ZÁPAS: Sendražice - FK Černilov 5:0 (poločas 2:0)

Sestava:Voltr  L. - Pavlík (79.  Voltr M.),Havlas I., Čapek, Holeček - Hryzlík, Fibiger (62. Volter), Hejzlar, Havlas II.(75. Imlauf) - Církva, Hlína (64. Šmied).

Jednoznačné utkání v režii domácích borců. Naši jim pomohli rychlým vyloučením, když v 36. minutě obdržel druhou ŽK stoper Holeček. Pak už bylo víceméně po zápase. Za celý zápas si naši borci vypracovali celkem 3 střely na bránu, s tím se body získávají velice těžko. Dva góly jsme obdrželi ze značky pokutového kopu.