KDY: neděle 9.1.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Třebechovice 8:13

Sestava: Obzina - Lamla, Daniš(4g),Šmied(2g), Ličman(1g), Dolejší(1g) a Dědek
I když na začátku to vypadalo, že jsou Třebechovičtí do nového roku nažhaveni a vyprovodí náš tým debaklem, kluci srovnali nejen hru a skóre, ale dokonce před koncem poločasu vedli. Přestávka byla za stavu 5:5. I potom Černilov dokázal ubránit snahy Třebechovic, ujal se vedení a předvedl několik dobrých kombinací,pak se přestalo běhat nabízet se a protože nebylo komu nahrát, přicházelo se o míče a Třebechovice chyby trestaly. Otočení výsledku na 6:7 přineslo ještě výraznější polevení a až v závěru korekci skóre. Hrálo se s nasazením, hlavně uprostřed zápasu drželi své týmy oba brankáři.

ZÁPAS: Černilov - Třebeš A 7:7 (4:2)

V sobotu 15.1. od 15hod nás čeká druhé utkání ve Stěžerách.
Přijeďte,kdo má zájem (možno i ti,co nemají registračky). Sraz na místě cca ve 14:30.VK

Branky: Horák 4x, Jukl 2x, Flégl

Víc toho asi přidá Viktor, ale proti krajskému mančaftu naši předvedli pěkný výkon. Celou dobu byli lepší, drželi v poklidu náskok o dvě branky, ale v posledních vteřinách nechali soupeře srovnat. Některé naše kombinační akce potěšily oko fanouška, ale opět jsme dostavali laciné branky - napočítal jsem 4 hodně zbytečné z toho jeden vlastenec.

Začátek: 16:00
Konec: 17:00

ZÁPAS: Černilov - Třebeš dívky 0:8
SRAZ: 15:00 u kabin nebo 15:30 na místě
NOMINACE: všichni

POZOR: v týdnu došlo k přkládce zápasu, takže o víkendu máme DVĚ utkání (v sobotu v 16 a v neděli v 10).
Na sobotu jsou potvrzení: Hovorkáči, Mates Urban, Domino Hroneš, Jirka Strnad, Náťa Rejnková, Kosinky
Na neděli jsou potvrzení: Hovorkáči, Mates Urban, Domino Hroneš, Míša Palma, Jirka Strnad, Náťa Rejnková, Honzík Lankaš, Kosinky

SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě

Oproti sobotě to může být jedině lepší, doufejme .

Začátek: 13:00
Konec: 14:00

ZÁPAS: Černilov - Třebeš B 1:11 (1:4)
SRAZ: 12:00 u kabin nebo 12:30 na místě

Naše branka: Dědek

Náš oslabený tým nestačil na 99ky z Třebše. Soupeř byl lepší, ale chvílemi je naši hoši dokázali rozkombinovat, ale jak jsme zacházeli s šancemi to se jen tak nevidí. Jen Hýňa jich měl na noze 5 jasných a třebas Adam aspoň 3. Základní rozdíl byl v gólmanech a v pohybu. Bylo i vidět, že si kluci bez Ládi pořádně nevěří.

ZÁPAS: Černilov - Dohalice 8:9 (3:5)

Další zápas ve Stěžerách nás čeká opět v sobotu 22.1. od 15hod. Sraz na místě ve 14:30, kromě bot na umělou trávu a chráničů si nezapomeňte tepláky. Nominace:všichni kdo si chce zahrát.

A jak to dopadlo ?

23. 01.

KDY: neděle 23.1.2011
ZÁPAS: Černilov - Nový HK 1:5 (1:1)

SRAZ: 10:00 u kabin nebo 10:30 na místě

Nový HK má v mladších elévech nejlepší tým v okrese, cesta k vítězství je jen přes maximální bojovnost.

ZÁPAS: Černilov - FC HK dívky 13:1 (6:0)
NOMINACE: všichni (z elévů jdou na plac Hynďa s Natálkou)

Dnes sehráli naši žáci dobrou partii. Holky z FC dnes neměly regionální posily (Khýrová, Dotálová, Kadečková) a tak hrály se svými. Naši měli 3 čtveřice, které rychle točili a udržovali vysoké tempo po celý zápas. Dařila se nám i koncovka, kde naši těžili převážné z dobré příhry Ládi Kundrta, takže už od prvních minut bylo jasné na kterou bránu se bude hrát.
Po delším čase se v bráně ukázal Kuba Žaba a svůj tým rozhodně podržel.

Branky: Štěpánek, Fišer z PK

Typické přípravné utkání. Oba týmy míchaly sestavou a zvykaly si na specifika hry na umělé trávě, takže hra byla vcelku neurovnaná. V první půlce měli navrch borci z Kunčic. V druhém poločase po větším vystřídání patřila hra našim borcům.

30. 01.

KDY: neděle 30.1.2011
ZÁPAS: Černilov - Třebeš A 1:21

Sestava: Kollátor - Dolejší, Hlaváč, Žaba, Lamla, Kunc, Šmied(1g), Pražienka, Kundrt, Dědek, Obzina, Kutík
Výsledek je za všechny komentáře. Útočníci se postavili do středu hřiště a nechali se lehce pokrýt zkušenou obranou. Nikdo nepřešel jeden přes jednoho. Minimální snahy o nabíhání končily špatnou nahrávkou. Obrana, asi v šoku z toho, že vepředu nikoho volného nevidí, věnovala většinu rozehrávek protihráčům z Třebše a kanonádu jim tak usnadnila, ale i bez toho procházel tým z krajské soutěže kudy chtěl.

31. 01.
1. 02.
2. 02.
3. 02.

Na čtvrtek jsme dohodli přátelák v nové hale v Jaroměři s domácími borci.
Pojede jak přípravka, tak mladší elévové - prostřídáme se a zahrajeme si všichni. Jde o první rozkoukání v novém prostředí, když to dobře půjde, dohodneme další přáteláky. Zápas proběhne od 16:00 do 17:00.
SRAZ: v 15:00 u kabin, abysme do 15:15 vyrazili, kdo jede přímo, tak v 15:30 u nové haly v Jaroměři
Nezapomeňte - sálovky, chrániče, pití, gólmani rukavice.

A jak jsme dopadli?

Skvěle. V brance nám pomohl Jirka Strnad a tak jsme mohli postavit dvě komletní čtveřice. V neznámém prostředí (v tak velké hale naši borci zcela určitě ještě nebyli) se hráči brzy rozkoukali a soupeře téměř k ničemu nepustili. Výsledek není rozhodující, ale co potěšilo, že všichni hráči bojovali, hráli aktivně a snažili se hrát fotbal včetné zakončení.

Branky: Kundrt, Ličman, Obzina, Šmied

Podrobnosti v pondělí, ale oproti minulému zápasu převedli naši borci výrazně lepší výkon.

6. 02.

KDY: neděle 6.2.2011
ZÁPAS: FK Černilov - Olympia HK 2:3 (1:0)

Branky: Placák, Petrásek

Sestava (zajímavá..) - Zkoušený brankář 1(2. pol. Zkoušený brankář 2) - Dan Zumr, Zkoušený hráč 1 (2. pol. Pavel Fišer), Vojta Hrubý, Tomáš Schwarzer (Martin Štěnička) - Zkoušený hráč 2 (2 pol. Zkoušený hráč 4), David Placák, Pavel Fišer (2. pol. Zkoušený hráč 3), Zkoušený hráč 4 (2.pol Tomáš Schwarzer) - Pavel Petrásek, Honza Filip..

Jsme ve fázi zkoušení nových hráčů, proto je výsledek myslím příznivý. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, po průniku Zkoušeného hráče 2 proměnil penaltu David Placák. Své 2 šance neproměnil Pavel Petrásek.

ZÁPAS: Černilov - Jaroměř 9:13 (7:7)

Branky: Kundrt 4x, Flégl 3x, Horák, Šmied

Oproti tréninku byla účast na zápase výrazně lepší, takže na střídání byly 3 čtveřice. Soupeř byl kvalitní, ale určitě hratelný. Nicméně opakujeme stále stejné chyby, kterým soupeři pomáháme. V první půli jsme dobře zakončovali po zemi k tyčím, proto bylo skóre i hra vyrovnaná. V druhé půlce jsme začali střely zvedat do rukou brankáře, což ke gólům logicky nevedlo.
V bráně potěšil výkonem Kuba Žaba. Z hráčů v poli zaslouží největší pochvalu určitě Náťa.

Nominace: všichni co mají chuť a čas

V trošku netradiční termín nás čeká další zápas ve Stežerách.

S dneškem jsme maximálně spokojení. Sice přišlo hafo omluvenek (teda i neomluvenek ), ale i přesto jsme dali dokupy skoro celé 2 čtveřice dnes spíše mladších ročníků. Nicméně kluci přistoupili k zápasu hodně zodpovědně. Odbojované a odmakané utkání od první do poslední minuty. Proti minulým zápasům jsme dnes my byli ti důraznější, rychlejší a ti co chtěli hrát. Absolutorium zaslouží bojovnící David s Míšou Palmou, kteří pro technika a "koncáka" Dominika připravovali spustu balónů. Sám Domča si dnes konečně odpustil patičky a zasekávačky na půlce a opravdu hrál s parádním tahem na bránu. Vzadu špičkově prostor "zametali" především Vojta s Matesem.
Stěžery mely nevýhodu v tom že měli větší počet hráčů na střídání, takže se nejspíš nedostali tak do tempa.

Gólman: Jirka Strnad
1. parta : Vojta Hovorka + Mates Urban - Míša Palma + Dominik Hroneš
2. parta : Vojta Hovorka + Míša Hovorka - David Hrdina + Martin Kadaník

Branky: Hroneš 7x, Hrdina 2x, Hovorka V. 1x