3. 02.
Začátek: 15:00
Konec: 17:00

Na čtvrtek jsme dohodli přátelák v nové hale v Jaroměři s domácími borci.
Pojede jak přípravka, tak mladší elévové - prostřídáme se a zahrajeme si všichni. Jde o první rozkoukání v novém prostředí, když to dobře půjde, dohodneme další přáteláky. Zápas proběhne od 16:00 do 17:00.
SRAZ: v 15:00 u kabin, abysme do 15:15 vyrazili, kdo jede přímo, tak v 15:30 u nové haly v Jaroměři
Nezapomeňte - sálovky, chrániče, pití, gólmani rukavice.

A jak jsme dopadli?

Skvěle. V brance nám pomohl Jirka Strnad a tak jsme mohli postavit dvě komletní čtveřice. V neznámém prostředí (v tak velké hale naši borci zcela určitě ještě nebyli) se hráči brzy rozkoukali a soupeře téměř k ničemu nepustili. Výsledek není rozhodující, ale co potěšilo, že všichni hráči bojovali, hráli aktivně a snažili se hrát fotbal včetné zakončení.

Branky: Kundrt, Ličman, Obzina, Šmied

Podrobnosti v pondělí, ale oproti minulému zápasu převedli naši borci výrazně lepší výkon.

6. 02.
Začátek: 11:45
Konec: 13:30

KDY: neděle 6.2.2011
KDE:
Na UT v Chudonicích
ZÁPAS: FK Černilov - Olympia HK 2:3 (1:0)

Branky: Placák, Petrásek

Sestava (zajímavá..) - Zkoušený brankář 1(2. pol. Zkoušený brankář 2) - Dan Zumr, Zkoušený hráč 1 (2. pol. Pavel Fišer), Vojta Hrubý, Tomáš Schwarzer (Martin Štěnička) - Zkoušený hráč 2 (2 pol. Zkoušený hráč 4), David Placák, Pavel Fišer (2. pol. Zkoušený hráč 3), Zkoušený hráč 4 (2.pol Tomáš Schwarzer) - Pavel Petrásek, Honza Filip..

Jsme ve fázi zkoušení nových hráčů, proto je výsledek myslím příznivý. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, po průniku Zkoušeného hráče 2 proměnil penaltu David Placák. Své 2 šance neproměnil Pavel Petrásek.

Branky: Kundrt 4x, Flégl 3x, Horák, Šmied

Oproti tréninku byla účast na zápase výrazně lepší, takže na střídání byly 3 čtveřice. Soupeř byl kvalitní, ale určitě hratelný. Nicméně opakujeme stále stejné chyby, kterým soupeři pomáháme. V první půli jsme dobře zakončovali po zemi k tyčím, proto bylo skóre i hra vyrovnaná. V druhé půlce jsme začali střely zvedat do rukou brankáře, což ke gólům logicky nevedlo.
V bráně potěšil výkonem Kuba Žaba. Z hráčů v poli zaslouží největší pochvalu určitě Náťa.

Nominace: všichni co mají chuť a čas

V trošku netradiční termín nás čeká další zápas ve Stežerách.

A jak to dopadlo ?

S dneškem jsme maximálně spokojení. Sice přišlo hafo omluvenek (teda i neomluvenek ), ale i přesto jsme dali dokupy skoro celé 2 čtveřice dnes spíše mladších ročníků. Nicméně kluci přistoupili k zápasu hodně zodpovědně. Odbojované a odmakané utkání od první do poslední minuty. Proti minulým zápasům jsme dnes my byli ti důraznější, rychlejší a ti co chtěli hrát. Absolutorium zaslouží bojovnící David s Míšou Palmou, kteří pro technika a "koncáka" Dominika připravovali spustu balónů. Sám Domča si dnes konečně odpustil patičky a zasekávačky na půlce a opravdu hrál s parádním tahem na bránu. Vzadu špičkově prostor "zametali" především Vojta s Matesem.
Stěžery mely nevýhodu v tom že měli větší počet hráčů na střídání, takže se nejspíš nedostali tak do tempa.

Konec: 16:00

Dnes se naši starší žáci zůčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Předměřicích a prezentovali se sympatickými výkony.
Naše zápasy:

FK Černilov - RMSK Cidlina NB 2:3 (Roubal, Ličman)
FK Černilov - FKM Javorka 3:2 (Roubal, Šmied, Daniš)
FK Černilov - Slavoj Předmeřice B 0:4
FK Černilov - FC Nový HK 1:3 (Šmied)
FK Černilov - Slavoj Předmeřice A 4:4 (Daniš, Roubal, Ličman 2x)
FK Černilov - TJ Sokol Třebeš 3:6 (Daniš, Šmied, Roubal)
FK Černilov - SK Smiřice 3:1 (Ličman, Roubal 2x)
FK Černilov - RSCM Rozkoš 4:1 (Daniš 3x, Ličman)

Celkově náš tým na turnaji obsadil nepopulární čtvrtou příčku.

Pochvalu za výkon zaslouží celý tým, specielně však mladší žák v brance - Kuba Žaba.

20. 02.

KDY: neděle 20.2.2011
KDE:
hala v Libchavách

V rámci přípravy na jaro jsme přihlásili jěště pár turnajů pro naše borce (bližší info je v příloze).
Tentokrát je to turnaj určený pro ročník 2001. Začátek je v 13:00, turnaj by neměl trvat déle než 4 hodiny, protože počet týmu je 5 - zahrajeme si jako na nějakém celodenním turnaji, akorát intenzivněji.Je to cca 50km, takže si ještě doladíme dopravu (já mám volno ještě pro1dítě+1dospělý,počítám s Míšou D.)Nominováni jsou všichni 2001+Natálka+Vojta Hovorka+Dominik Hroneš. Pokud by někdo nemohl (a nebo nechtěl), dejte mi prosím co nejdříve vědět. Odjezd cca ve 12hod. VK

A jak jsme při velmi silné konkurenci dopadli ?

Začátek: 13:30
Konec: 15:15

KDE:
ZÁPAS: FK Černilov - RMSK SD 1:1 , poločas 0:1

Soupeř (sic mladší a i tělesně menší, lehčí) se prezentoval velkým důrazem v osobních soubojích, naučeným systémem rozestavění, ale i velmi dobrou technikou. Důraz v osobních soubojích a lehké drobné fauly (přidržení rukama a podobně) nebyly našim borcům úplně po chuti, jinak bolí rána od 16-letého a jinak od 30 letého..

Zápas byl vyrovnaný, remíza byla spravedlivá. RMSK se ujala vedení po našem nedorozumění při rohovém kopu, my jsme vyrovnali ve druhém poločase z penalty nařízené za faul na pronikajícího Honzu Filipa (střelec Kuba Hušek). Obě mužstva neproměnila ve druhém poločase po 2 vyložených šancích, v úplném závěru trefil náš nejlepší hráč Vojta Hrubý krásnou střelou břevno..

A jak to dopadlo?

I díky velké marodce (zachránili nás Vojta+Kuba Hovorkovi) jsme odvedli především bojovný výkon a zaslouženě vyhráli 6:5. Soupeř byl fotbalový a pěkně kombinoval. Špatně se vyrovnáváme se soupeřovou nečistou hrou (držením....). Mrzí mne, že rozhodčí to tolerují, ale s tím se musíme vyrovnat. Všechny chválím za velkou bojovnost a obzvláště kanonýry Štěpána s Natálkou. VK

Branky: Obzina 3x, Kundrt

Naši borci podali jeden ze svých lepších výkonů ve Stěžerách. Hlavně v prvním poločase sehráli proti kvalitnímu soupeři více než vyrovnanou partii. Pochvalu zaslouží zejména stále se lepšící Tomáš Obzina.

KDE:
ZÁPAS: Černilov - Stěžery
SRAZ: 14:00 u kabin

Domácí mají s žákovskými kategoriemi problémy. Na zápasy ligy se většinou nesejdnou, případně někdo dorazí, ale bez trenéra. Ani dnešek nebyl výjimkou. Domácím dorazili 3 borci a kouč, takže si vypůjčili hráče od nás. V druhém poločase šel do týmu hostí i špílmachr Láďa a ani to nestačilo. V tréninkovém rytmu byl výsledek zhruba 25:5, když se z tribuny ozývalo něco o "kopání do mrtvoly".
Škoda, že dnes nebylo i našich víc, protože by si pořádně zahráli úplně všichni. Většinou máme minimálně 3 čtveřice, ale dnes se nás sešlo jen 8.

Branky (zhruba): Horák 9x, Žídková 5x, Lamla 5x, Žaba Jan 3x, Kundrt 2x, Kunc
V dresu hostí ještě skórovali Kundrt a Kudrnáč.