« Neděle 06. Únor 2011 »
Konec: 13:30

KDY: neděle 6.2.2011
Na UT v Chudonicích
ZÁPAS: FK Černilov - Olympia HK 2:3 (1:0)

Branky: Placák, Petrásek

Sestava (zajímavá..) - Zkoušený brankář 1(2. pol. Zkoušený brankář 2) - Dan Zumr, Zkoušený hráč 1 (2. pol. Pavel Fišer), Vojta Hrubý, Tomáš Schwarzer (Martin Štěnička) - Zkoušený hráč 2 (2 pol. Zkoušený hráč 4), David Placák, Pavel Fišer (2. pol. Zkoušený hráč 3), Zkoušený hráč 4 (2.pol Tomáš Schwarzer) - Pavel Petrásek, Honza Filip..

Jsme ve fázi zkoušení nových hráčů, proto je výsledek myslím příznivý. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, po průniku Zkoušeného hráče 2 proměnil penaltu David Placák. Své 2 šance neproměnil Pavel Petrásek.

Začátek: 13:00
Konec: 14:00

KDY: neděle 6.2.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Jaroměř 9:13 (7:7)
SRAZ: 12:00 u kabin nebo 12:30 na místě
NOMINACE: všichni

Branky: Kundrt 4x, Flégl 3x, Horák, Šmied

Oproti tréninku byla účast na zápase výrazně lepší, takže na střídání byly 3 čtveřice. Soupeř byl kvalitní, ale určitě hratelný. Nicméně opakujeme stále stejné chyby, kterým soupeři pomáháme. V první půli jsme dobře zakončovali po zemi k tyčím, proto bylo skóre i hra vyrovnaná. V druhé půlce jsme začali střely zvedat do rukou brankáře, což ke gólům logicky nevedlo.
V bráně potěšil výkonem Kuba Žaba. Z hráčů v poli zaslouží největší pochvalu určitě Náťa.
Takže pánové - v pondělí se trénuje !