« Neděle 20. Únor 2011 »

KDY: neděle 20.2.2011
hala v Libchavách
WEB: www.folibchavy.cz

V rámci přípravy na jaro jsme přihlásili jěště pár turnajů pro naše borce (bližší info je v příloze).
Tentokrát je to turnaj určený pro ročník 2001. Začátek je v 13:00, turnaj by neměl trvat déle než 4 hodiny, protože počet týmu je 5 - zahrajeme si jako na nějakém celodenním turnaji, akorát intenzivněji.Je to cca 50km, takže si ještě doladíme dopravu (já mám volno ještě pro1dítě+1dospělý,počítám s Míšou D.)Nominováni jsou všichni 2001+Natálka+Vojta Hovorka+Dominik Hroneš. Pokud by někdo nemohl (a nebo nechtěl), dejte mi prosím co nejdříve vědět. Odjezd cca ve 12hod. VK

A jak jsme při velmi silné konkurenci dopadli ?

Začátek: 13:30
Konec: 15:15

KDY: neděle 20.2.2011
Na UT v Chudonicích