ZÁPAS: Černilov - Slávia HK 4:10 (3:4)
SRAZ: v 10:00 u kabin

Šlo o přeložený zápas z 15.1.

Branky: Obzina 3x, Kundrt

Naši borci podali jeden ze svých lepších výkonů ve Stěžerách. Hlavně v prvním poločase sehráli proti kvalitnímu soupeři více než vyrovnanou partii. Pochvalu zaslouží zejména stále se lepšící Tomáš Obzina.

Začátek: 15:00
Konec: 16:00

ZÁPAS: Černilov - Stěžery
SRAZ: 14:00 u kabin

Domácí mají s žákovskými kategoriemi problémy. Na zápasy ligy se většinou nesejdnou, případně někdo dorazí, ale bez trenéra. Ani dnešek nebyl výjimkou. Domácím dorazili 3 borci a kouč, takže si vypůjčili hráče od nás. V druhém poločase šel do týmu hostí i špílmachr Láďa a ani to nestačilo. V tréninkovém rytmu byl výsledek zhruba 25:5, když se z tribuny ozývalo něco o "kopání do mrtvoly".
Škoda, že dnes nebylo i našich víc, protože by si pořádně zahráli úplně všichni. Většinou máme minimálně 3 čtveřice, ale dnes se nás sešlo jen 8.

Branky (zhruba): Horák 9x, Žídková 5x, Lamla 5x, Žaba Jan 3x, Kundrt 2x, Kunc
V dresu hostí ještě skórovali Kundrt a Kudrnáč.