« Úterý 08. Únor 2011 »
Začátek: 16:00
Konec: 17:00

KDY: úterý 8.2.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Stěžery 10:3 (3:2)
SRAZ: 15:15 u kabin nebo 15:45 na místě
Nominace: všichni co mají chuť a čas

V trošku netradiční termín nás čeká další zápas ve Stežerách.

A jak to dopadlo ?

S dneškem jsme maximálně spokojení. Sice přišlo hafo omluvenek (teda i neomluvenek ), ale i přesto jsme dali dokupy skoro celé 2 čtveřice dnes spíše mladších ročníků. Nicméně kluci přistoupili k zápasu hodně zodpovědně. Odbojované a odmakané utkání od první do poslední minuty. Proti minulým zápasům jsme dnes my byli ti důraznější, rychlejší a ti co chtěli hrát. Absolutorium zaslouží bojovnící David s Míšou Palmou, kteří pro technika a "koncáka" Dominika připravovali spustu balónů. Sám Domča si dnes konečně odpustil patičky a zasekávačky na půlce a opravdu hrál s parádním tahem na bránu. Vzadu špičkově prostor "zametali" především Vojta s Matesem.
Stěžery mely nevýhodu v tom že měli větší počet hráčů na střídání, takže se nejspíš nedostali tak do tempa.

Gólman: Jirka Strnad
1. parta : Vojta Hovorka + Mates Urban - Míša Palma + Dominik Hroneš