ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Červený Kostelec 7:1 (3:1)

Jasná záležitost, hlavně v druhém poločase domácí soupeře jasně přehráli.

Začátek: 13:45
Konec: 15:15

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Červený Kostelec 0:2 (0:1)

Zase muselo nastoupit několik starších žáků, kteří měli už jeden zápas v nohách, takže se výsledku není co divit.

Začátek: 16:00
Konec: 17:45

Na hřišti FK Chlumec
ZÁPAS: FK Chlumec - FK Černilov 0:1 (0:1)

Branka: 40' Hušek
Sestava: Klofanda - Zumr, Hlína K. (69' Schwarzer), Urban, Šrámek - Kaplan, Placák, Hušek (90' Čapek), Petrásek - Štěpánek (62' Mindek), Ježek (83' Štěnička)
ŽK: 62' Kučera, 64' Kopecký - 62' Štěpánek, 65' Mindek, 87' Hušek

První poločas byl jasně v naší režii. Nastřelili jsme tyč Petráskem a vypracovali si několik loženek. Ale gól vstřelil až Kuba Hušek pět minut před poločasem střelou z vápna.
V druhém poločase se náš tým soustředil na kvalitní defenzivu a když přestál několik ošemetných situací mohl se radovat ze zisku tří bodů.

KDY: sobota 1.10.2011
ZÁPAS: FK Černilov - Slavoj Předměřice 8:2 (4:1)

SRAZ: 9:00 v kabinách
Nominace: všichni, tentokráte bez elévů (ti se pošetří na následující zápas)
Omluveni: Marťa Flégl, Romča, marodí Hynďa a Vašek

Na střídání nás nebude mnoho. Doufáme v douzdravení některých marodů.

Branky: Horák 2x, Žaba Jan 2x, Žaba Jakub, Rejnek, Čuda, Beneš

A jak to dopadlo ?

Začátek: 11:30
Konec: 12:30

Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Malšovice 1:3 (0:1)
Branka: Kadaník

Těšíme se na kvalitního soupeře. Sraz v kabinách v 10:45. V nominaci počítáme s Jirkou Strnadem a Dominikem Hronešem.
Omluveni: Natálka Ž.

Slávek: Trenéři si k zápasu napíší své, ale z pohledu lehce zaujatého diváka jsem nadšený. Naši borci/borky hráli bezvadně, byli fotbalovější, soupeře přehrávali a hlavně bojovali. Zápas, který se musel líbit. Samozřejmě prohra mrzí, ale jen maličko. Mám dobrý pocit, z toho že si naši přihrávali, chtěli bojovat a hlavně v druhé půlce soupeře doslova mačkali. To že nám tam nespadly loženky je věc jiná. Takovýhle zápas hráče posunuje fotbalově dál.

2. 10.
Začátek: 00:00

KDY: neděle 2.10.2011
ZÁPASY: Černilov A - Stěžery A, Černilov B - Stěžery B, Černilov A - Stěžery B, Černilov B - Lokomotiva HK, Černilov B - Stěžery A, Černilov A - Lokomotiva HK
SRAZ: 8:00 v kabinách
Nominace: všichni, jak jinak
Omluveni: Ondra Petrikovič, Dominik, Kuba Voslař, Marťa Novotný

Oba dva naše týmy měly 2 hráče na střídání a na dnešní třízápasový program to bylo akorát. Snad poprvé jsme měli kompletní Áčko a bylo to znát. Z dnešních výkonů a hry jsem byl nadšený.

Černilov A - Stěžery A 4:3 (1:2)
(Palma 4x)
První poločas jsme se rozkoukávali. První půlku jsme se v podstatě jen bránili, protože hosté byli živější a důraznější. I přesto jsme šli do vedení z brejku, ale díky převaze hosté zaslouženě skóre otočili.
V druhé půlce už jsme srovnali hru a začali si vytvářet šance, které zužitkoval nezastavitelný Palmič.

Černilov A - Lokomotiva HK 7:0 (4:0)
(Palma 2x, Lankaš, Kadaník, Hrdina, Rejnková, Havelka)
Lokomotiva s fotbalem začíná, takže zápas byl jednoznačný. V první půlce se nám dařila kombinace, měli jsme dost času a prostoru na přihrávku. V druhé půlce jsem prohodil obranu s útokem a hra už nebyla tak plynulá. Přesto jsem rád, že všichni hráči, kromě Myšáka Hovorky v brance si vstřelili gól.

Černilov A - Stěžery B 6:1 (3:1)
(Hrdina 3x, Palma 2x, Rejnková)
Všichni byli nabuzení a v provozní teplotě, takže i když byl soupeř kvalitní, tak jsme ho doslova přejeli. První gól v podstatě z rozehry na 1:0 naše borce ještě povzbudil a celý zápas předváděli kvalitní a soustředěný výkon. Hrdinou zápasu byl David Hrdina, který dostal za úkol hlídat nejlepšího hráče na hřišti - kapitána soupeřova týmu. David nejenže hlídanému hráči zápas doslova znechutil (k ničemu ho nepustil), ale ještě krásně přihrával Palmičovi do šancí a navrch vsítil hattrick. Dařila se kombinace a opravdu bylo na co koukat.
Tohle byl zatím nejlepší výkon podzimu.

Černilov B - Stěžery B 0:4 (0:1)
Mlaďáci byli ještě jednou nohou v posteli a soupeř je zaslouženě přehrál.

Černilov B - Stěžery A 0:2 (0:0)
Výborný zápas s kvalitním soupeřem mlaďáci odehráli báječně. Ještě 5 minut před koncem drželi senzační remízu. Naše akcie drželi hlavně super gólman Jirka a čerstvě přeškolený koncák na obránce Honzík Svatoň.

Černilov B - Lokomotiva HK 3:1 (1:1)
(Strnad 2x, Brož)
Výborný výkon podtrhli naši mládežníci v posledním zápasem vítězstvím. Příkladně bojovali a hlavně v druhé půli byli lepším týmem.

Smekám před všemi hráči za dnešní paradní výkony a moc děkuji rodičům za velikou pomoc (příprava a úklid hřistě, pískání, focení, fandění ...) !

info platí, protože byl kalup s vyklizením kabin, tak přihlášky a soupravy doladíme v úterý:

INFO1: Na tréninku jsem rozdával přihlášku do fotbalové školičky. Už se mne ptali rodiče, co minule nebyli vyzvednout své miláčky po tréninku, o co jde. Jednoduše - jde o kooperaci našeho klubu se Smiřickým DDM. Pro naše hráče-hráčky se nic nemění - stále trénují a hrají s námi pod křídly FK Černilov, ale tím, že je zároveň přihlásíme do školičky pod DDM, máme šanci získat další benefity pro klub ať už tréninkové plochy (umělka, velká tělocvična) a pomůcky, tak i nové hráče. Pro Vás se nezmění vůbec nic, jen potřebujeme vybrat přihlášky.

INFO2: Chystám doobjednávku klubových souprav (tepláky, tepláková bunda, šusťákovka). Kdo má zájem hlaste velikosti. V neděli bych ji chtěl uzavřít. Samozřejmě půjde objednat i později, ale s až s další várkou více kusů.

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Sokol Třebeš 1:4 (0:3)

Branka: Kundrt

J. Novotný - A. Lochman , M. Hejcman , R. Charous , T. Malý - L. Chvapil , M. Rous , M. Šmied , F. Dědek - J. Voltr , L. Kundrt
střídající : P. Konšel , P. Lovas , S. Jech

Vyrovnané utkání, kde hosté byli střelecky efektivnější.

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Sokol Třebeš 0:11 (0:3)

Klasicky byl nedostatek hráčů starších ročníků, takže museli zase nastoupit žáci, kteří měli už jeden zápas v nohách.

ZÁPAS: FK Černilov B - TJ Sokol Malšova Lhota A 4:3 (1:1)

Rozhodující gól vstřelil nestárnoucí Láďa Kundrt.

Branky: Hlína M., Kundrt, Bouchal, Havlas - Soukup Petr, Havelka, vlastní,
ŽK 0:1
Sestava: Šlor - Čapek, Havlas Jiří st., Mindek, Šmied (46. Hlína M.) - Havlas Jiří ml., Pešava, Štěnička, Krejčí (81. Voltr) - Jelen (71. Kundrt), Bouchal.

Na hřišti Jiskry Jaroměř
ZÁPAS: Jiskra Jaroměř - FK Černilov 0:1 (0:1)

V zápase, kde padly 4 červené karty (2 na každé straně), dal jedinou branku Daniel Kaplan.

Naše sestava - Klofanda - Zumr, Hrubý Vojta, Urban, Hlína Kamil - Kaplan (Štěpánek), Hušek, Placák (Schwarzer), Hrubý Jan, Petrásek - Ježek (Linhart)

3. 10.
Konec: 18:00

KDY: pondělí 3.10.2011
Na hřišti v Třebši
ZÁPAS: Sokol Třebeš B - FK Černilov 2:3 (1:1)

Na hřišti v Hoříněvsi
ZÁPAS: Sokol Hoříněves - FK Černilov 0:7 (2xŠtěpán, 3xVojta Š., 2xNatálka Ž.)

Přesvědčivý výsledek mohl být ještě přesvědčivější. Podali jsme disciplinovaný výkon proti soupeři, který nás příliš nepotrápil. Jsme rádi, že máme další nové Bombery. Jen tak dál.

Na hřišti ve Velichovkách
ZÁPAS: TJ Velichovky - FK Černilov B 2:1 (0:0)

Branky: 62. a 81. z pen. Křovák - 55. Jelen
ŽK 1:5
Sestava: Šlor - Čapek, Krejčí, Pešava, Šmied (70. Voltr) - Schwarzer, Bouchal (86. Holeček), Hlína, Havlas - Jelen,
Mindek.

9. 10.
Konec: 11:50

KDY: neděle 9.10.2011
Na hřišti v Urbanicích
ZÁPASY: Černilov A - Urbanice, Černilov B - FC HK žákyně, Černilov A - FC HK žákyně, Černilov B - Urbanice
SRAZ: 8:45 u kabin nebo 9:15 na místě
Omluveni: Ondra Petrikovič

Trasa: je TADY.
V autě bych měl mít kdyžtak 3 místa.

ZÁPAS: FK Černilov - Přepychy 3:0 (2:0)

Branka: 30' Linhart, 37' Ježek, 83' Mindek
Sestava domácí: Klofanda - Zumr, Hrubý V., Urban, Šrámek - Kaplan, Placák, Hušek (85' Čapek), Petrásek - Linhart (79' Mindek), Ježek (85' Schwarzer)

Sestava hosté: Krunčík - Štěpánek (46' Čtvrtečka), Boukal (86' Merganc), Žid, Jelen, Reichl, Rejzek, Sedlák (86' Kovaříček), Kollár, Kárník, Katona (46' Prát)

KDY: sobota 15.10.2011
ZÁPAS: FK Černilov - FK Chlumec B 6:1 (2:1) 2xŠtěpán J.,Vojta Š.,Dominik H.,Natálka Ž. a Tomáš K.

Sraz v kabinách nejpozději v 9:15! Omluvenka zatím žádná, takže budeme v plné síle. Těšíme se na extrémně bojovný výkon našeho mužstva.

16. 10.
Konec: 12:00

KDY: neděle 16.10.2011
ZÁPASY: Černilov A - Nové Město, Černilov B - Kratonohy, Černilov A - Kratonohy, Černilov B - Nové Město
Omluvenky: Marťa Novotný, Honza Svatoň, Marťa Kadaník, Kuba Voslař, Maty Fibír

A: Lankaš - Rejnková, Havelka, Palma, Hrdina, Slezák, Vrabec
B: Strnad - Hovorka, Briestenský, Petrikovič, Brož, Zídka, Jelínek

Černilov A - Kratonohy 9:3
(Palma 4x, Lankaš 3x, Hrdina, Slezák)

Výborně sehraný zápas. Po poločase krásných 5:0, v druhé půlce už jsme malinko soupeři povolili, ale přesto sehrané na jedničku.

SRAZ: 12:30 v kabinách
Nominace: všichni, pomoc elévů ještě dohodnem na tréniku (ale určitě cca. 4 hráči budou potřeba)
Omluveni: Marťa Flégl, Romča, Adam

Dnešní soupeř naše borce příliš neprověřil. Hosté bránili v šesti a nakopávali dlouhé balony na Honzu Svrbíka, takže prosadit se nebylo úplně jednoduché. Ale po té co domácí našli recept na brankářku hostí (opravdu chytalo děvče) - střelbu ze střední vzdálenosti, byl zápas jen otázkou skóre. Na můj vkus jsme i příliš inkasovali, když 2 branky byly z kategorie hodně laciných.

Branky: Horák 5x, Jukl, Rejnek, Gernat, Mach, Kadaník

Začátek: 15:00
Konec: 16:30

Začátek: 15:30
Konec: 17:15

ZÁPAS: FK Černilov B - FC Spartak Kobylice B 6:1 (2:0)

Branky: Havlas Jiří ml. 2x, Krejčí, Bouchal, Kundrt, Mindek

Jasná záležitost a zasloužené vítězství.

Voltr L. - Čapek (60. Holeček), Havlas Jiří st., Šmied, Krejčí, Pešava, Bouchal (70. Voltr M.), Kundrt (55. Hejzlar), Havlas Jiří ml., Jelen, Mindek

Na hřišti FC Vrchlabí
ZÁPAS: FC Vrchlabí - FK Černilov 1:1, poločas 1:1, branka Ježek

Sestava - Klofanda - Zumr, Urban (Hlína), Hrubý Vojta, Šrámek (Schwarzer) - Kaplan, Hušek, Placák, Petrásek - Linhart, Ježek (Štěpánek)

Sehráli jsme zápas s velmi bojovným, důrazným soupeřem. Po celé utkání jsme byli fotbalovější, soupeř hrozil především ze standardních situací.

Na hřišti v Kunčicích
ZÁPASY: Černilov A - Roudnice, Černilov B - Kunčice, Černilov A - Kunčice, Černilov B - Roudnice
SRAZ:
8:15 u kabin nebo 8:45 na místě
Nominace:
všichni, jak jinak
Omluveni: Jirka Strnad, Tobiáš Vrabec, Matouš Fibír, Kuba Voslař, Marťa Kadaník, Ondra Havelka, Hozík Svatoň, Jirka Strnad

Sešly se nám nemoce a prázdniny, takže 9 lidí ze stabilního kádru nebylo, což bylo téměř fatální. Ale nakonec jsme měli celého jednoho hráče na střídání na dva týmy, takže zkušenější Ačko si střihlo turnaj bez náhradníka na lavičce.

Černilov A - Roudnice 6:1
(Palma 3x, Hrdina 2x, Lankaš)

Začátek: 11:00

Na hřišti v Dohalicích
ZÁPAS: Sokol Dohalice - FK Černilov 2:3 (2:1)
SRAZ: v 9:45 u kabin nebo nejpozději v 10:30 na místě
Nominace: všichni + z elévů Žídková, Jukl, Kadaník, Šmied

Domácí patří mezi nejsilnější týmy naší skupiny. Měl by se hrát kvalitní fotbal.

Branky: Žaba Jan, Jukl, Flégl

ZÁPAS: FK Černilov - Jiskra Hořice 1:3 (0:0)

Branky: 71' Štěpánek - 58' Rubeš, 68' Pour, 84' Hudek
ŽK: 44' Petrásek, 55' Placák - 34' Nálevka
ČK: 76' Linhart