Neděle 6. Listopad 2011
Konec: 11:30

KDY: neděle 06.11.2011
Na hřišti v Lhotě pod Libčany
ZÁPASY: Černilov A - Lhota p.L., Černilov B - Libčany, Černilov A - Libčany, Černilov B - Lhota p.L.
SRAZ: 8:45 u kabin nebo v 9:15 na místě
Nominace: všichni samozřejmě

A jak to dopadlo ?

Dnes sme se střetli s další nevybalancovanou dvojicí - silnými domácími a začínajícími Libčany.

KDY: neděle 6.11.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Třebechovice pod Orebem 0:0

ŽK: 64' Kyral, 89' Rolejček

Sestava Černilov:
Jakl - Zumr, Hrubý V., Urban, Šrámek (46' Schwarzer) - Kaplan, Placák, Hušek, Petrásek  - Štěpánek (66' Filip), Ježek

Konec: 15:45

KDY: neděle 6.11.2011
Na hřišti v Kratonohách
ZÁPAS: Kratonohy B - FK Černilov B 6:1 (1:1)

Branka: Krejčí

Naši borci ještě do 43. minuty vedli. Ale pak už se prosadili domací, kteří neměli souběh a svůj tým notně posílili. Navíc naši odjížděli ve 12ti lidech s tím, že někteří mají zdravotní potíže, takže když se na konci první půle zranil Martin Šmied a nahradil ho Adam Bouchal nebyl nikdo na další střídání.

Sobota 12. Listopad 2011
Konec: 10:30

Stejně jako minulý týden -
Sraz: 8:45 na místě. Já budu cca. od 8:30 odjíždět od kabin a beru Ondru Petrikoviče, 2x Hovorku, 1x Horáka.
Zůstávám na žáky co jdou po nás.
Účast není povinná, když se nás sejde alespoň 8
budu rád, protože halové přebory už jsou za humny.

Začátek: 10:30
Konec: 12:00

KDY: sobota 12.11.2011
Tělocvična při ZŠ Smiřice
SRAZ: 10:15 na místě

Klasika - stejné místo a čas jako minule. Tentokrát doufám, že ve větším počtu lidí. Trénink
povede Petr Krejčí.

Konec: 15:45

KDY: sobota 12.11.2011
Na hřišti v Novém Městě
ZÁPAS: Nové Město - FK Černilov B

Sobota 19. Listopad 2011

KDY: sobota 19.11.2011
V hale v Předměřicích
ZÁPASY: viz. rozlosování
SRAZ: bude upřesněn
Nominace: všichni, ale naše borce rozdělíme do dvou týmů (přihlásili jsme A i B, ať si všichni pořádně zahrají)

Jak hrálo Bčko ?
Sestava: Novotný Martin - Vrabec Tobiáš, Voslař Jakub, Petrikovič Ondřej, Brož Ondřej - Briestenský Nikolas, Fibír Matouš, Slezák Jiří, Zídka Dominik

Černilov B - Předměřice 0:5
Černilov B - Stěžery A 1:6
(Vrabec)
Černilov B - Roudnice 0:4

Neděle 20. Listopad 2011
Začátek: 00:30
Konec: 15:00

Tygři sk.B sraz nejpozději v 9:30 - Jiří S., Tomáš K., Míša D., Vojta Š., Matěj.O, Matěj U. a Dominik Honeš.
Draci sk.C sraz nejpozději v 11:40 - Léňa K., Náťa Ž., Vojta H.,Ondra Havelka, Štěpán J., Jirka Novotný, Míša Palma a David Hrdina

Skupina A : Dohalice, Stěžery B, Nový Hradec, Myštěves, Předměřice
Skupina B: Kunčice, Černilov Tygři, Třebeš 2002, Roudnice, Malšovice
Skupina C: Stěžery A, Černilov Draci,Třebeš dívky, FC Hradec žákyně

S sebou nezapomeňte: sálovky, chrániče, pití + svačinku a hlavně vítěznou bojovou náladu.
A jak jsme dopadli? Nic moc. Tygři 3 v základní skupině a Draci 2 v zákl. skupině a jelikož postupovali jen první ze skupiny, tak jsme nepostoupili...

Sobota 26. Listopad 2011
Začátek: 09:00
Konec: 10:30

Tradiční akce:
Sraz: 8:48 na místě. Já budu cca. od 8:30 odjíždět od kabin a beru 2x Hovorkáče (nástup před barákem), 1x Horáka.
Zůstávám na žáky co jdou po nás.
Účast není povinná, když se nás sejde alespoň 8
budu rád.

Neděle 27. Listopad 2011

KDY: neděle 27.11.2011
V hale v Předměřicích
ZÁPASY: dle rozlosování (v příloze)
SRAZ: ještě upřesníme

Skupina D: Olympia Hradec A, Černilov B, Nový Hradec, Chlumec n.C.
Skupina E: Černilov A, Třebeš dívky, Slávia Hradec B, Kobylice

Černilov B (sraz nejpozději v 9:20 na místě, ideálně na 9tou): Šmied (vč. brankářských rukavic) - Hovorka Jakub , Hynek Martin, Mach Vašek, Beneš Adam, Niedoba Jirka, Čuda Marek

Černilov A (sraz nejpozději v 10:20 na místě, ideálně na 10tou): Gernat Štěpán - Žaba Jakub, Žaba Jan, Horák Hynek, Flégl Martin, Rejnek Míra, Kadaník Tom

A jak to dopadlo ?

B-tým měl hodně silné soupeře a neuhrál ani bod.
Černilov B - Nový HK 0:2
Černilov B - Olympia HK 1:5
Černilov B - Chlumec 0:10
Soupeři byli lepší ve všech herních činnostech. V našem týmů byl jasně nejlepší Vojta Šmied v brance, který si dnes hodně zachytal. 3 branky jsme si vstřelili sami.

Ačko zahrálo slušně, snažili se ale nebylo to ono.
Černilov A - Kobylice 4:1 (Flégl 3x, Horák)
Černilov A - Třebeš dívky 4:1
(Flégl 3x, Kadaník)
Černilov A - Slávia HK 0:0
První dva zápasy byl sehrané s přehledem a kvalitně. Výhry byly zasloužené. Do posledního zápasu kluci šli proti Slávii s tím že na postup musejí vyhrát, kvůli horšímu skóre. Zápas to byl nehezký, pouze se bojovalo, fotbalové krásy nebylo mnoho. Naši si 3 tutovky vypracovali, ale když nedáme sami před brankářem, tak holt nemůžeme vyhrávat. Fotbalu moc nepomohlo, že byl povolen výkop i výhoz přes půlku, takže se hřiště povětšinou překopávalo a diváci si museli připadat jako na tenise. Ani jeden tým nechtěl riskovat, takže brankář balon prostě bouchnul přes celé hřiště a kombinace po zemi chyběla. Nakonec se urodila nešťastná plichta. Kluci si snad uvědomí, že k přehrání důrazného soupeře bránícího plichtu musejí přidat kvalitu a taky i odvahu se uvolnit a "něco" vymyslet a nejen tak kopnout balon nazdařbůh dopředu.
Naše může mrzet, že v předchozích zápasech nedali o dva góly více a že šancí na to měli až až. Na tohle je systém turnaje krutý - krátký zápas na 10 minut, kde jedno zavahání už nemusí být šance a čas napravit.
Nejlepší hráči v našem týmu byli jednoznačně Marťa Flégl a Tom Kadaník, ostatní zahráli hluboce pod svoje možnosti.